Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik típust preferáljátok?...

Melyik típust preferáljátok? A strandon: 1. A napozós lányokat, akik nem szeretik ha vizes lesz a hajuk stb (az igazi "csajos csajok") 2. Vagy akik inkább a vízben vannak többet, csúszdáznak, labdáznak stb?

Figyelt kérdés

2015. jún. 2. 22:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
w
2015. jún. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2 ,na :)
2015. jún. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

2., mert elvezik az eletet

Az 1. Kategoriabol csak savanyu piitsa lesz 40 eves korara

2015. jún. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 piriiiii ***** válasza:
52%

Az arany középutat. :) De én csak a napozásra gondolok.

Magamból kiindulván: eltöltök úgy egy órát a vízben és csuromvíz lesz a hajam is, aztán félórát napozok, majd félórát a vízben vagyok, és így tovább.

Érdekes kérdés.

2015. jún. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2.
2015. jún. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
2
2015. jún. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%

Rajtam rendesen kivoltak akadva a haverok, hogy egy csúszdaparkban minden egyes csúszdán le mertem menni, még a legdurvábbakon is :D

Az ilyen "nem csinálok semmit, mert vizes leszek, úgyhogy feleslegesen fizettem ki a belépőt" lányokon meg meg rengeteget nevettünk :D

2015. jún. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Akik nem mernek úszni, egész nap a medence szélén ülnek, nehogy a kiló smink lefolyjon, vagy kiázzon a szín a hajukból... ja nem, ezeken röhögni szoktunk.:DD
2015. jún. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én imádok napozni :D Viszont a vízben is imádok lenni. Strandra sose sminkelek,max vízálló szempillaspirál.De annyi,bár nyáron kifejezetten szép az arcom,mert lebarnulok és pattijaim se nagyon vannak nyáron :)


Akik meg felesleges fizetik a belépőt és csak illegetik magukat,hát azok no comment :D

2015. jún. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ebben a kategóriában két kedvencem volt, mindkettő mogyoródi aquapark.

Egyik : Csávó és csajszi állnak a csúszda allján, csaj kb olyan sminkben, amiben én például bulizni megyek, és mikor a srác kérdezte, lecsúszik e vele, felháborodva közölte, hogy "fúúúj dehogy. akkor belecsobbanok a vííízbe"

Másik, az anyuka, aki egész nap csak a medence partján olvasott magazinokat, míg a kislánya a gyerekmedence elején ült.


Azért egy aquaparkba nem két fillér a belépő, egy parkban ez ingyenesen is megoldható, vagy egy olcsó strandon :D

2015. jún. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!