Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ilyen?

Miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Van egy barátom 2 éve, mindent megkapok, szinte mondhatnám tökéletes életem van (nem egoista akarok lenni, de így van), mégis kb 1 éve amikor hétvégén társasággal kéne lenni, nincs kedvem...egyszerűen van nálunk valami sütögetés vagy bármi, én bent ülnék a szobában és nincs kedvem emberek közé menni...mert iszonyodom a mai korombeliektől :( a másik, a társaságunkban 3 lány van csak, és ha megjelenik egy új lány mert valaki meghívja nem birom elviselni.... Azt hozzá kell tenni, hogy mindig is önbizalomhiánnyal küzdöttem...10/10 ember mikor meglát azt mondja, hogy milyen gyönyörű vagyok, meg hogy jelentkezzek szépségversenyre, és néha tényleg úgy érzem szép vagyok, de az esetek 90%-ban önbizalomhiányos vagyok...pedig fölöltözök csinosan, mindenki dícsér, de én nem tudom fölfogni, és ha meglátok egy másik lányt elmegy a kedvem mindentől, hogy ő milyen szép én meg egy senki vagyok, és legtöbbször emiatt nincs kedvem semmihez...ez miért lehet?

2015. jún. 6. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Mert agymosott téged a társadalom, hogy folyton a tökéletességre kell törekednek. Plusz nő vagy, eleve egy semmirekellő szarzsák. Plusz az értékedet a külsődben mérik. Nem csodálkozom, hogy ennyire nem vagy rendben.

De szerintem van megoldás.

2015. jún. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Plusz nő vagy, eleve egy semmirekellő szarzsák."

Kedves első, úgy látszik, még mindig jobb agymosottnak lenni, mint egy bunkónak, aki általánosít. Ne felejtsd el, hogy van anyád is, aki szintén egy semmirekellő szarzsák.

2015. jún. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2, most vagy nagyon félreértetted vagy nagyon félreérthetően fogalmaztam.

Szó sincs róla, hogy ez az én véleményem, ez a társadalom véleménye. Egy olyan társadalomé, ahol a férfiak a kiskirályok és a nők az ő "oldalbordáik".

Nem, te jó ég, ez nem az én véleményem.

2015. jún. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Értem. Ez esetben elnézést, kissé félreérthető volt.
2015. jún. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem, Én kérek elnézést.
2015. jún. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, inkább én kérek elnézést.
2015. jún. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!