Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jól látom? (kérdésem túl...

Jól látom? (kérdésem túl rövid a magyarázathoz képest)

Figyelt kérdés
Az olyan lányok, akiknek szép a lelkük (ha lehet így fogalmazni), azaz kedvesek az emberekkel, jóindulatuak, elfogadók satöbbi külsöleg előnytelenek (csúnyák). Persze van egy kevéske kivétel.
2015. jún. 7. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Rosszul látod.
2015. jún. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szűk a látásod
2015. jún. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Miért?
2015. jún. 7. 22:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Max. annyi valóságalapja lehet ennek, hogy akik nem csak a külsejükkel foglalkoznak (akár kényszerhelyzet, akár saját döntés), azoknak van idejük egy kis önismeretre is...

Általában az érettebb gondolkozású emberek, akik megtalálták a lelki békéjüket és elfogadták önmagukat, nem erőlködnek, hogy beilleszkedjenek egy kényelmetlenül erkölcstelen és felszínes társadalmi rendszerbe.

De amúgy meg mindenkinek más a "jó" és a "szép".

2015. jún. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Milyen szépen fogalmaztál. :)

Azt nem tudom, hogy kedves és elfogadó vagyok-e (ezt az tudná megmondani, aki kívülről lát), de jóindulatónak tartom magam, és (a te szavaiddal élve) valóban előnytelen a külsőm.

A legjobb barátnőm ilyen. Külsőleg nem egy ideál, de nagyon aranyos, kedves és segítőkész.


Nem mondom, hogy ez törvényszerű, mert biztosan rengeteg csinos lány van, aki külsőre is lenyügoző.

2015. jún. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát akkor én sok "kevés kivételt" ismerek szerencsére...
2015. jún. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!