Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nagyon gáz ha...

Szerintetek nagyon gáz ha húsz éves fiuként magammal viszem a kedvenc plüssömet a moziba? Nem vok fogyatékos magas az iqm de infantilis vok egy kicsit.

Figyelt kérdés
2015. jún. 9. 22:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az is gáz, ha húsz éves fiúként plüssöd van...ráadásul még kedvenc is.(ami azt feltételezi hogy többi is akad)
2015. jún. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerintem jogod van hozzá, én tuti nem néznélek kevesebbe, bár idáig én sosem mentem, a gyermeki dolgaimat más dolgokban élem ki :)
2015. jún. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

#1: Egyes harmincas férfiaknak kedvenc animelány-figurájuk van, vajon Neked az is baj? :D

Miért ne kedvelhetne valaki egy plüsst? Egy csomó embernek van kabalája, viszi magával fellépésre vagy bárhova. Nem mindenki szürke felnőtt, akiből kihalt minden ilyen dolog.

2015. jún. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
23%
Igen, gáz, és az is, ahogy írsz.
2015. jún. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Jah én sem vok olyan :) második te miben éled ki? Utolsó tökre igazad van. Első nekem kb 20 van plusz lego meg minden :) és jól érzem magam így.
2015. jún. 9. 22:47
 6/19 A kérdező kommentje:
Azért írok így mert tabrol vagyok. Mivel már ilyenkor aludnom kéne :) csak 10 ig van net a házban. Szal mobil net
2015. jún. 9. 22:48
 7/19 anonim ***** válasza:
60%

Helyes-helyes, spórolj is azzal a 3 bittel, mert a végén magas lesz anyucinak a számla.

Tudod mi a különbség a vagyok és a vok között? Az agy.

2015. jún. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyáltalán nem gond. Örülök neki, hogy nem csak szürke, befásult felnőttek léteznek a világon! :)
2015. jún. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

# 3

Szerintem önmagáért beszél már annak a férfinak a látványa is...:D

2015. jún. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

#9: Szerintem nem. Max. ha épp beöltözik a kedvenc mágikus animelányának, az azért érdekes lehet. De odáig nem mindenki megy el.


Amúgy a vok szóhasználatot én is gázabbnak tartom elég sok dolognál. Én is lusta vagyok és írtam már ilyet bohó ifjúságomban, de azért nem akárkinek s nem akármikor. Ez az oldal már megüti azt a szintet, hogy megpróbáljam rendesen használni ékes-édes anyanyelvünket.

2015. jún. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!