Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utálják ennyien a...

Miért utálják ennyien a zokniszandál viseletet?

Figyelt kérdés
Pedig a legpraktikusabb. Szandál rögzíti a lábat, de mégis jól szellőzik, a zokni pedig jó az ellen hogy beleizzadjak a szandálba.
2015. jún. 14. 07:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is. Úgy is viselem:)
2015. jún. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Undorító :'D
2015. jún. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Az meg 1 dolog, hogy reggel 6-kor igy megy el az ember, de hogy délután 2-3 körül is amikor dög meleg van?!


Es 4-5 eves kor alatt es kb 70 ev felett oké :D


De a köztes időben nagyon gaz :'D


Foleg amikor a zokni nagyon elüt a szandál színétol es nem tizokzokni, hanem bokazolni van ez emberen

2015. jún. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert valakik egyszer kitaláták hogy az milyen ciki és elkezdtek rajta ércelődni, többiek meg kórusban nyomják utánuk.

Ha valakinek úgy kényelmes a szandál, akkor hordja úgy. Esetleg mosolygok eggyet rajta.

Amúgy irigylem azt, akinek a zokni-szandál kombó az egy valós probléma.

2015. jún. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel. Én ugy hordom., zoknival. A divat majmok meg azt mondanak amit akarnak. Egyébként, már régi mondás : Ha a többi ember után megyünk akkor csak segget látunk.
2015. jún. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Akkor én elkezdem a nőket követni.
2015. jún. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Valaki kitalálta, azóta "ciki".


Valamikor a vastag keretes szemüveg megkeserítette volna a gyerekkorod, ma meg az is hordja akinek amúgy szemüveg sem kell.


Vagy mint a telefonok, 15 éve még az volt hogy "de gáz, mekkora telefonod van", ma meg 4,5-5" alatt lassan nincs is telefon...

2015. jún. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
A legnagyobb gond az, hogy a zoknit ellenzők a lábuk higiénájára, pedikűrözésre, bőrkeményedés eltávolítására, körmeik rendben tartására nem sokat adnak. Nézegethetjük az ocsmány, koszos, elhanyagolt lábfejeket.
2015. jún. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

nincs is annál gázabb dolog, mikor valaki a elítéli a másikat a zokni-szandál miatt

most komolyan, nem mindegy, mit visel a másik?

2015. jún. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert valaki unatkozott, aztán kínjában kitalálta, hogy ez ciki, és a sok birka ezt valamiért el is hitte, azóta szajkózzák.


Nem tudom mitől lenne ciki. Régebben hordtam szandált, zoknival, mert úgy kényelmesebb volt. Miért is ciki zoknival hordani?


Egy normális magyarázatot nem tudsz kicsikarni attól, aki szerint ciki.

2015. jún. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!