Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Úgy éreztem, másodjára követet...

Úgy éreztem, másodjára követett egy ismeretlen nő az utcán, lehetséges?

Figyelt kérdés

Kiléptem a házból, pont ott ment el, véletlenül összenéztünk, mosolyogtam, annyit láttam, hogy csinos és vörösre vannak rúzsozva az ajkai, aztán mögötte mentem a következő sarokig, magassarkú volt tajta és kék hosszú szoknya, fekete harisnya, a cipőben úgy láttam, nehezen járt, nem akartam, hát zavarni, hogy mögötte megyek, így átmentem a túloldalra, erre a sarkon ő is átjött ugyanarra az oldalra kikerülve a lámpákat, így megint elém került (elfordultunk balra, majd jobbra egy utcába), erre én megint átmenem az utca másik oldalára, a nő pedig szinte azonnal átjött mögém, hallottam, hogy mögöttem kopog a magassarkúban.


Ekkor hátrasandítottam, majd felgyorsítottam a lépteimet, mert nem szeretek utcán ismerkedni.

Ezen az utcán van egy szelid vörös macska, odaszóltam neki, hogy "cica-mica", mentem tovább, megint hátrafordulok, látom a nő, lány, letérdelt a cicához és simogatja.


Úgy tűnt ez megoldotta a szituációt, eléggé meg voltam lőve, még kétszer hátrafordultam távolabbról (Y alakú kerszteződés), aztán láttam, hogy a nő elfordult az ellenkező irányba.


Ezek szerint mégse követett?


Van egy másik egyértelmű történetem is, az késő éjszaka történt, összesen kétszer éreztem eddig hasonlót, lehet, hogy pont ezért sem igyekeztem megszólítani így az embereket. Férfi vagyok, 30 alatti egyedülálló.



2015. jún. 15. 01:15
 1/4 opened paradise ***** válasza:
Engedj neki legközelebb,mert még visszaküldi neked a macskát dobozban...
2015. jún. 15. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is azt éreztem valamelyik nap, hogy követ egy nő. Elegáns, jól szituált fiatal nő volt. Gyalog leelőztem a járdán és onnantól lépten-nyomon mögöttem volt. Átmeentem az utcán, jött, aztán gondoltam egyet, visszamentem a zöldséges miatt, ment ő is utánam. Végül hazaértem, bementem a lépcsőházba, belenéztem a postaládába, majd felmentem a lakásba (földszint, a bejárattal szemben). Hallom, hogy csapódik a lépcsőház ajtaja. Kinézek a kémlelőn: hát az a nő! És elkezdte olvasgatni a postaládákat. Nem tagadom, akkor már lúdbőröztem az egésztől. Végül a nő kiment és elindult a belváros irányába. Nem láttam azóta.


Utálom az ilyet! Simán benne van, hogy követ, de egy idő után letesz arról, hogy megszólítson, vagy valami. Iszonyú zavaró.

2015. jún. 15. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem pasik szokták ezt csinálni, az félelmetesebb. Egy nővel talán elbánok.
2015. jún. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Férfiként, nekem kellene megszólítanom, de pl. külföldön, a vasútállomás irányából jövet, bárki lehet, ráadásul itt külföldön sajnos elfogadott a prostitúció is...

Ezért nem szólítgatok le nőket, lányokat az utcán, még akkor se, ha követnek esetleg.

Továbbá lehet, ő is csak a macskát akarta megnézi, azért jött át harmadjára is utánam, szóval totál félreértés is lehet általában.


Nőket, lányokat, meg követni az utcán férfiként..., ez elég ilyesztő lehet nekik szerintem, ilyet nem tennék soha, pláne nem sötétben!


Ha harmadjára is ilyet érzek, lehet valami ürüggyel mégis megszólítom, ha más nem, hát ott a macska, mint közös téma. Meg aki az állatokat szereti, az már olyan rossz ember nem lehet...

2015. jún. 15. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!