Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nyomják a közepén a...

Miért nyomják a közepén a fogkrémes tubust a nők?

Figyelt kérdés
és pirosarany,mustár stb. Miért nem lehet a végét nyomni?

2015. jún. 15. 20:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
24%
Egy agysejttel nehéz ilyen dolgokra is koncentrálni.
2015. jún. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem mered megmondani az asszonynak a véleményed te kis papucs? :D Ide írogatsz? :D
2015. jún. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%

Mondjuk én manapság csak olyan fogkrémes tubussal találkoztam, aminek gumiszerű műanyag a tubusa, így teljesen mindegy, hol nyomod, mivel nem marad benyomott állapotban, max. amikor már alig van benne valami.

Amúgy meg férfit is láttam középen nyomni a pirosaranyat és nőt is a végén nyomni... De nagyjából mindegy is, mert attól, hogy valaki középen nyomja, még ki lehet tolni a végén lévőt is később.

De ha tényleg zavar a dolog, akkor otthon zárd el a pirosaranyat egy biztos helyre! Forduljon mindenki hozzád nyomásért! Vagy pedig használjatok üvegeset! Van mustárból és pirosaranyból is üveges. Mustárból az a nagy műanyagtubus is van.

2015. jún. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
XD ezen idegeskedni
2015. jún. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 savanyújóska ***** válasza:
100%
De lehet, csak minek? Én határozottan nem vagyok nő, és én is a közepét nyomom, mert ha rugalmas a tubus, akkor felesleges a végét, ha meg nem, akkor is ki tudom még nyomni akkor is, ha már muszáj (és akkor viszont én sem ismerek tréfát, kifacsarom az utolsó cseppig). De ha tényleg ennyire zavar, akkor amit előttem javasoltak, vagy zárd el, vagy rakd át üvegbe/vegyél üvegest, azzal nincs ilyen gond.
2015. jún. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem értem miért kell megint álltalánosítani.

2. Nincs semmi jelentősége.

3. Nő vagyok és világ életembe a cégén nyomtam.

4. Miért nem mindegy?

5. Ha otthon ez van, miért nem tudod ezt megmondani az adott nőnek?

6. Te sosem nyomtad "véletlenül", vagy reflexből a közepén?

2015. jún. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Jav: végén.
2015. jún. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok és a végén nyomom, de hozzáteszem, külön fogkrémes tubust használok, amit mindig visszazárok és nem közösködöm. :)
2015. jún. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én meg férfi vagyok és a közepén nyomon :D
2015. jún. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

szerintem inkább a pasik csinálják ezt :) :)


nem érdemel ez az ügy ennyi szót - egyszerűen fogod, és a mosdókagyló szélén végigpréseled a fogkrémet egy másodperc alatt, ezzel az elejébe préselve a masszát... a tubus hátulja meg lapos, szép lesz, pont olyan, amilyennek egy filozófikus-rendmániás látni akarja. :P


:)

2015. jún. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!