Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti melyik színészeket, színész...

Ti melyik színészeket, színésznőket utáljátok a legjobban?

Figyelt kérdés

Akár tehetségtelenségük, akár természetük, akár bármi más okán...


Én Adam Sandlert, Jennifer Anistont, Cameron Diaz-t, valamint a How I Met Your Motherből a Marshallt játszó színészt... Ő am jó a sorozatban, de a többi filmje

szerintem szörnyű.


És ti?



2015. jún. 20. 12:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%
Akiket felsoroltál, azokkal pont nincs semmi bajom, Jason Segel-t például kimondottan szeretem :) Viszont Kristen Stewarttól a falra mászom....mondjuk ha látnék egyszer egy filmet, amiben csukva van a szája, lehet megváltozna róla a véleményem :D
2015. jún. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Igen, Őt én sem szeretem, bár nem láttam tőle sok filmet kb. csak az alkonyatot ami amúgy se jó :)

Am JS szerintem tehetséges (vagy lehetne), de pl. az a legutóbbi szexvideo cucc, az sztem kritikán aluli alkotás...

2015. jún. 20. 12:37
 3/27 anonim ***** válasza:
39%
Mindegyiket. Sikeres, befutott, tehetséges, gazdag emberek, gyönyörü nök, sarmos férfiak. Fujjjjjj!
2015. jún. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
93%
Adam Sandler botrányosan szar filmjeit természetesen kerülöm, de Jennifer Lawrence bamba feje sem szimpatikus. Utálni nem utálok senkit...Tom Cruise-on kívül, de őt is csak a szcientológia szekta miatt.
2015. jún. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
79%
Végre valaki akinek nem szimpatikus Jennifer Lawrence. Őt én sem szeretem, KS-t sem. Továbbá Blake Lively és Taylor Swift sem szimpi.
2015. jún. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
61%
én a magyar színészeket és színésznőket utálom, teljesen tehetségtelenek, + adAm sandlert és a néger színészeket
2015. jún. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Jennifer Lawrence, Rob Schneider, Cameron Diaz, Kristen Stewart
2015. jún. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
53%
Jennifer Aniston, Gwyneth Paltrow, Natalie Portman, Emma Stone, Ashton Kutcher, Paul Rudd, Shia LaBeouf
2015. jún. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
59%
Cameron Diazt és Jennifer Anistont én is :D
2015. jún. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
90%

Én Vágási Ferit nem mindíg bírom. Folyton csak panaszkodik, hogy az ABC-be mennek fel az árak, meg a nyomdába is sz@hr a fizetés, azt másnak meg munkálya sincs.

Bezzeg A kutya bá, az egy rendes ember.

2015. jún. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!