Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti gyűjtögetős típusok vagytok...

Ti gyűjtögetős típusok vagytok, vagy inkább minimalisták?

Figyelt kérdés
Én gyűjtögetek, de frusztrál a kupi a környezetemben, így próbálok szabadulni a kacatoktól.
2015. jún. 22. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
en sem tudok egykonnyen kidobni cuccokat, sokszor babonabol is megtartok valamit, de a lakasban csak azt tudom elkepzelni, hogy minden be van dobozolva : fiokba, szekrenybe el van pakolva. Nem szeretem, ha minden elol van.
2015. jún. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindkettő. :) De csak olyat szeretek gyűjtögetni, ami nem foglal helyet, és kollekcióba illeszkedik (pl. bizonyos típusú képek, információ stb.)

Azt nem szeretem, ha elborít a sok holmi. A kevesebb több.


Viszont ellentmondás, hogy sokszor a gyűjtögetés miatt fizikailag is sok tárgyra van szükség, ami sok helyet foglal (pl. DVD lemezek). Ezzel nem tudok mit csinálni.

2015. jún. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig igen, aztán megelégelem, ha évek óta ott van és beindul a szanálás. Most is épp szanálok ebben a pillanatban. Ilyenkor aztán megtelik egy pár szemetes zsák. Úgy gondolom, ami nem kellett évekig, az ezután sem fog kelleni, de a Murphy szerint pont most fog kelleni, de tojok a Murphy-re.
2015. jún. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minimalista. Fuldoklok, ha sok tárgy vesz körül, és nem is praktikus. Feleségem meg pont az ellentétem, úgyhogy időről-időre kidobatok vele ege yhalom kacatot, amit nem is használ.
2015. jún. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a kettő között valahol :D

de általában a tesóm idegyűjti nekem a szobámba/íróasztalomra a szemeteit :'DDD

2015. jún. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Is-is. Fölgyűlik a sok cucc, egy idő múlva észreveszem, hogy felesleges és kidobom.
2015. jún. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sokáig gyűjtögetek, majdnem mindent és mindig. aztán általában egy hirtelen ötlettől vezérelve összerámolom dobozokba és megszabadulok tőle. ingyenadom csoportokban, vagy jótékony céllal felajánlás lesz belőle meg ilyesmi
2015. jún. 23. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!