Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány évesen tudtátok először...

Hány évesen tudtátok először komolyan venni azt a kijelentést, hogy a "saját életemért én vagyok a felelős"?

Figyelt kérdés

Hajlamosak vagyunk másokat hibáztatni azért, ha a dolgaink nem úgy alakulnak ahogy szeretnénk / eltervezzük. Egy nap, aztán az ember rájön, hogy minden kudarc visszavezethető bizonyos mértékben a saját "töketlenségére", majd szép lassan elkezdi a kérdésben lévő kijelentést a gyakorlatban alkalmazni.

Ti már megvilágosodtatok? Hány évesen sikerült?


2015. jún. 24. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:

inkább folyamat volt.

De én mindig is így gondolkodtam alapvetően. Szerintem ez beállítottság kérdése, hogy valaki így gondolja-e.

2015. jún. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mostanában kezdett el tudatosulni bennem...

lassan 27 vagyok

2015. jún. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valamikor 28 körül kezdtem sportot űzni abból, hogy olyasmit olvasok, ami biztos, hogy nem fog érdekelni, akkor történt meg az áttörés. Aztán persze már "érzésre" kerestem az önismereti könyvek legjavát.
2015. jún. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!