Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennétek ha egy nap...

Mit tennétek ha egy nap felébrednétek és nem "ti lennétek" hanem pl egy Gazdag külföldi híresség Amerikában de minden emléketek meglenne?

Figyelt kérdés
kort és nemet is légyszi :)
2015. jún. 26. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Rohadtul ideges lennek es azonnal akarnam vissza a sajat testemet es enemet. Nem akarok semmilyen lelkileg nyomorek hollywoodi hiresseg boreben lenni...plane nem azokeban, akik oregebbek nalam, vagy sz**ra vannak plasztikazva :D
2015. jún. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1# Pont ez az, hogy mivel meglennének az emlékeid, tudnád kezelni ezt a "hatalmat".

Tuti, hogy nem dorogkra költeném, inkább valami új stílust találnék ki és terjesztenék el.

Vennék egy luxusházat valamelyik napos tengerpartos helyen, mellé egy luxusautót és elvennék valami mexikói modellt-popénekest.

Ha otthon nem emlékeznének rám akkor vissza se mennék, mert hát minek. Ha igen, akkor meg csak elbúcsúzni, vagy vinném magammal akit akarok (mert ugye gazdag vagyok).

2015. jún. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

emlékeznének csak hirtelen "eltűnnél"


egyébként én is azt tenném amit te :)

2015. jún. 26. 18:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Bejelenteném, hogy visszavonulok, majd vennék egy repülőjegyet és hazaköltöznék. Sosem vonzott sem a hírnév, sem Amerika, legfeljebb a pénzzel tudnék mihez kezdeni. 27N
2015. jún. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Seni123 válasza:
Ha lenne pénzem nagyon sok hülyeséget csinálnék akár jótékony módonis. Nem vennék luxus ferrarit házat stb.. bár kitudja.. hirtelen ott lenne elöttem lehet nem ezt gondolnám.. megváltoztat a pénz azfix
2019. máj. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!