Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, ha nem hoz lázba a...

Normális, ha nem hoz lázba a pénzköltés?

Figyelt kérdés

Nagyon szegény votam sokáig, most kezdtem el dolgozni februárban. Február óta 30 ezret költöttem ruhákra, mert már csak szakadt holmijaim voltak, amiket 3an hordtak előttem.

Parfümöt szerettem volna még egy jó minőségűt, amivel végül megleptek.

Most eljutottam arra a pontra, hogy abszolút nem hoz lázba a vásárlás. Bemegyek egy boltba, aztán egyszerűen nem mozgat meg semmi már.

600Ft-t költöttem el, vettem vattakorongot, fogpasztát és tusfürdőt.


Mennyire normális ez?


2015. jún. 27. 19:00
 1/5 A kérdező kommentje:
21 éves lány vagyok
2015. jún. 27. 19:01
 2/5 anonim ***** válasza:
Normális. (Írhatnék egy regényt de az csak bla-bla-bla lenne, más majd megteszi)
2015. jún. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem megmozgatna, de nincs 70e-em egy ejtőernyős ugrásra, sem 20 millióm egy ferrárira :(
2015. jún. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális. Vagyis hogy másnak is így kellene :D


Én ugyanígy vagyok. Egyszerűen nincs szükségem különösebben semmire. Persze ami nagyon szükséges azt megveszem, de nincs ilyen, hogy most hú de jó lenne azt a felsőt megvenni. Szóval gyűjtöm a pénzt a bankszámlámra, mert még jól fog jönni a jövőben :)

2015. jún. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom, ez így jó. Inkább a mi példánk legyen ragadós!
2015. jún. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!