Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy ne irigyeljem...

Mit tegyek, hogy ne irigyeljem és utáljam, csak mert sikeres?

Figyelt kérdés

Van egy lány az ismerősi körömben. 22 éves, én 21 vagyok. Neki egyszerűen bejött az élet.

Megtetszett neki egy tehetős srác, fél évet jártak, aztán hozzá is ment, most megvan mindene. Ismerem a férjét is, nem érdekházasság, mivel fiatal (28), nagyon jóképű, és olyan jelleme van, hogy nem lehet nem kedvelni, az összes szingli lányismerős hozzá akart menni. A srác is szereti, látni.

A csaj nem dolgozik, csak érettségije van, vagy talán az se. Persze nem buta nő, nagyon is ravasz, és megvan a magához való esze.

Ma kijelentette, hogy nem jön velünk (baráti társasággal) aquaparkba, mert nincs bikinije, mert sehol sem talál elég jó minőséget elég drágán. Mert hogy ő 30 ezer alatt melltartót se vesz, nemhogy bikinit.

Én dolgozom, életemben először van normális bikinim, és rengetegnek érzem azt a 6000-et, amit kiadtam érte.

Családom nincsen, még az övé nagyon összetartó. Mégcsak egy normális párkapcsolat sem jött össze, teljes csődnek érzem magam mellette.

És ő még nagyon szép is.


2015. jún. 28. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért ne irigyelhetnéd és utálhatnád?

A gyűlölet erőt adhat ahoz is, hogy jobban küzdj az életben.

2015. jún. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%
jarj pszichologushoz, hatha segit az elbaxott szemelyisegeden.
2015. jún. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A gyűlölet nem ad erőt, főleg ha semmi motivációd nincs. Szimplán csak meg kell tanulni nem másokkal törődni, hanem azzal hogy nekünk mi van és mit tehetnénk azért hogy jobb legyen az életünk.
2015. jún. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!