Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

Külsőre átlagos. Hosszú természetes szőke haja van, kék szeme és gyerekarca. Az alakja hétköznapi nőies. 170cm körüli.

Egyszerűen szokott öltözködni, például:

[link]

vagy

[link]

Mosolygós, közvetlen, szeret hülyéskedni, és jó a humora. Inkább művész típus, rajzol, ír, de festeni is szeretne elkezdeni. Emellett érdekli a filozófia, pszichológia, vallástan, matematika és fizika elméleti szinten, mitológia, vallások és titkos társaságok, történelem, nyelvtudomány és irodalom. A kedvenc írója J.R.R Tolkien, a kedvenc költője E.A. Poe.

Imád olvasni és zenét hallgatni (folk/pagan, dark/ambient és lágyabb pop zenéket), emellett sétálni, biciklizni, úszni, tollaslabdázni.


Szimpatikus vagy inkább ellenszenves?


(22 éves)


2015. jún. 28. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:

szimpatikus

22/f

2015. jún. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jah, és szereti az elvont dolgokat. Érdekli a "sötétebb" zene és művészet, viszont nagyon szereti a színeket, a harmóniát, az apróságok teszik boldoggá. (napsütés, nyári ég, zene)


Zenéből pl ilyenek:

https://www.youtube.com/watch?v=JDZaiM8oAOU

https://www.youtube.com/watch?v=s4PYUaZq2yA

2015. jún. 28. 19:40
 3/8 A kérdező kommentje:
Jah, és ne csak egy szóban, hanem kicsit kifejtve. Köszönöm.
2015. jún. 28. 19:40
 4/8 anonim ***** válasza:

Nagyon örülnék neki.Ő lenne a napsütés az unalmas,szürke életemben,aki mindent megváltoztatna.

Ha barátságos,kommunikatív,nem félős nyuszi akkor megismerném,de tuti nem ezért írta ki a kérdést, csak elhúzgálja előttem a mézesmadzakot,hogy "nesze itt vagyok,ilyen is létezik,de nem akarok semmit senkitől"

2015. jún. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem őszintén nem szimpatikusak a kis hercegnők. Nem azt mondom, hogy utálnám, de engem őszintén baromira idegesítenek az olyan lányok, akik ennyire... porcelánbabák. Amúgy én is lány vagyok és csak egy évvel idősebb, sőt, olvasni és rajzolni is szeretek, de nem bírom elviselni, ha valakivel nem lehet időnként megnézni egy Kevin Smith filmet vagy mondjuk valami buta akciót, káromkodni egyet, ha épp rossz a kedvem, esetleg beülni megenni mondjuk egy jó nagy adag zsíros, csípős kebabot.

Valahogy a művészfilmek filozófiájáról bájcsevegni nyári rurhában egy trendi teázóban egy odő után baromi unalmas tud lenni.

Amúgy fantasy rajongó vagyok, de untat, ha valakivel csak Tolkineről lehet beszélgetni.

2015. jún. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért fontos az,hogy mit gondolnak rólad az emberek?

Relatív.Nyilván a bulizós menőcsávókat a sírba kergetnéd a létezéseddel, a deathmetal fanok pedig túl finomnak tartanának.Az átlag civileknek pedig minden mindegy.

Szóval nagyban függ attól kitől kérsz véleményt.

2015. jún. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk szimpatikus,és jó dolog.hogy ennyi minden érdekli,biztos művelt,és kultúrált csajszika,de szerintem egy párkapcsolatra,vagy gyermeknevelésre nem biztos,hogy alkalmas lenne,mert szerintem az ilyen típusok nagyon elvannak a saját,jó értelemben "elvont" világukban,és sokszor szinte észre sem veszik a másik embert.

Nekem anno volt egy ilyesmi barátnőm,hát elég érdekes volt,állandó álomvilágban élt,mindenhonnan elkésett,teljesen megbízhatatlan volt.

2015. jún. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezek mind szép és jó tulajdonságok, mint láthatod páran fel is ajánlották magunkat, de ez így önmagában kevés. De ha nem tudnék veled beszélgetni, akkor nem ér az egész semmit. Azt pedig nem az olvasott könyvek, vagy az érdeklődésed határozza meg. Nem lehet belekötni az általad leírt tulajdonságaidba, de elfelejtetted a rosszakat megemlíteni, azok határozzák meg, hogy mennyire szimpatikus valaki. Szerintem. Egy sorozatgyilkosnak is lehet a kedvenc írója J.R.R Tolkien.
2015. jún. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!