Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Erdélyi magyar fiúk milyenek?

Erdélyi magyar fiúk milyenek?

Figyelt kérdés
Itt most belső tulajdonságra,viselkedésre,ilyesmire gondolok :)
2015. jún. 30. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
A legtobb eleg jo uton halad az alkoholizmus fele.
2015. jún. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az erdélyi óvodások sokkal illemtudóbbak.

Ha jó családból származik,ahol nem alkoholista az apuka. A lényeg hogy sokkal illemtudóbbak.

2015. jún. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia. Itt is mindenki egyéniség. Nem sokban különböznek más kultúrák gyerekeitől, talán csak más az életfelfogásuk. Közelebbi kapcsolatban élnek a természettel , jobban értékelik amilyük van. Általában nincsenek elhalmozva elektromos kütyükkel ezért jobban meg neki a személyes beszélgetés,ismerkedés. Kedvesek és nagyon szeretik jól érezni magukat, legyen szó akár buliról akár másról. Errefelé(a mi környékünkön) sokan foglalkoznak mezőgazdasággal ezért már fiatal korukban megszeretik a Fiúk a munkát,az állatokat és tudják értékelni a kemény munka gyümölcsét. De ez most nagy általánosságban van leírva. Itt is élnek olyanok aki a tömbházlakásokból sem dugják ki az orrukat. Összességében szerintem nagyon kedvesek, segítőkészek, bátrak,céltudaosak stb. Én szeretem őket. 15/lány (Erdély)😊
2015. jún. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én csak hármat ismerek közelebbről. Az egyik segítőszakmában dolgozik és nagyon lelkiismeretes, alapos, kedves, ugyanakkor kicsit félénk ember. Bevallom, nem mindig értem, amit mond. Néha fura kifejezéseket is használ. A szarkasztikus viccek sem állnak távol tőle. Nagyon szeret kirándulni és bármit megtenne a családjáért. Igaz, hogy elvált, de a gyerekei továbbra is nagyon fontosak számára. Mindig jól tanult, a munkahelyén is egyre feljebb kerül a ranglétrán.

A másodikkal csak párszor találkoztam. Legelőször úgy, hogy a boltból szúrt ki engem Pesten és kifutott hozzám. Azt mondta, hogy első látásra belém szeretett. Alig bírtam levakarni magamról. Sajnálom szegényt, mert - bár eleinte nem hittem - tényleg komolyan gondolta. Nem akartam megbántani, de úgy éreztem jobb, ha nem hitegetem.

A harmadik a párom. Szintén segítő szakmában dolgozik, igaz csak pár éve végzett az egyetemmel. Summa cum laude. Mindig is kitűnő tanuló volt. De mégsincs elszállva magától. Sőt, inkább szerény. Ezenkívül rendkívül tisztelettudó és becsületes. Bár őt a szülei nevelték ilyenné. Ja és, kicsit érzékeny a lelkivilága, de én ezért (is) szeretem :) Na meg azért, hogy mennyit jelent neki a család. Magyarországon él, de sokszor meglátogatja a szüleit Erdélyben.

Fogalmam sincs, hogy a többi milyen, én csak róluk tudtam nyilatkozni.

2015. jún. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én anyukám erdélyből jött ide magyarországra így gyerekkorom óta sokat voltam erdélyben, minden évben. Az én tapasztalataim szerint az erdélyi magyarok sokkal közvetlenebbek, kedvesebbek és nem szarnak a másikra, sokkal rosszabb a helyzetük mint nekünk itt magyarországon de megpróbálnak mégis boldogan élni pénz nélkül. De amúgy az ottani felnövekvő mai tinikről már nem tudom megmondani hogy milyenek, lehet ugyanolyan elkorcsosult mint itt.
2015. jún. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az én párom erdélyi magyar, székely... Nem alkoholista egyáltalán, imádnivaló, szerintem sokkal érzelmesebbek, mint a többi fiú, ki meri mondani amit érez... Eleinte sokszor nem értettem néhány fura szót amit használ, de imádom a tájszólását... Szerintem dolgos, kedves, kicsit szarkasztikus a humora (a székely barátainak is),de én ezt is bírom...Imádom :)
2015. okt. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!