Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ez az ember?

Mi ez az ember?

Figyelt kérdés

Pár hónapja édesanyám összeházasodott egy férfival akivel már egy ideje ismerkedtek és jól megvoltak(Az igazi apám még nagyon kis koromban lelépett).Nagyon korrekt ember,nincs vele semmi baj ellentétben a fia aki külön él már elég gyanússá vált.Mikor a mostohaapám kérdezem,hogy mit dolgozik a fia akkor rendszerint kitér a válasz elől,látszik rajta hogy tud valamit,csak nem mondja el.Én 17 éves vagyok,a fiú meg 22 és igen jó anyagi körülményeknek örvend.Nem dolgozik jóformán semmit,de érdekes mód van pénze rendesen.Nemrég megkérdeztem tőle,hogy miből is van neki C200-as mercije.A válasza röviden ennyi volt:"Nőj fel végre.Kerüld el messziről az illegális dolgokat.Fiatalon nagyon csábító,de rájössz majd,hogy igen nagy árat fizetsz érte.Vannak dolgok amiből nem lehet kiszállni."


Szerintem ez csupán kifogás.Mik lehetnek azok a dolgok amikből nem tudsz kiszállni,ha kiakarsz?Ha komolyan gondolod szerintem bármiből kitudsz szállni.


2015. júl. 2. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Drogkereskedelem
2015. júl. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Drogbiznisz, pénzmosás, adócsalás, futtatás, netán az összes együtt.

Egyik be sem tudsz egyedül belekezdeni, ill. egyedül csinálni, kellenek "kollégák", akik nem biztos, hogy jó néven veszik, ha te egyik napról a másikra meggondolod magad és abba hagyod az üzletet amiből persze kérnéd a részed. Ebből előbb konfliktus lesz, utána fenyegetőzés, majd na adja Isten tettlegesség is.

2015. júl. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne akarj gengszter lenni. Mindnek rámegy az élete. Először vonzónak tűnhetnek a kocsik, a jó nők, a nagy ház, de nem éri meg.
2015. júl. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg drogdíler. Az nagyon csábító a mai fiataloknak és jól lehet élni belőle .De ha felnyomnak mert keresztbe teszel valakinek ,akkor vége a dalnak.
2015. júl. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!