Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, ti bementek rövidnadrá...

Lányok, ti bementek rövidnadrágban az egyetemre, ha nyár van (és még tart a tanév)? Vagy csak valami harisnyával, esetleg azzal se? Eddig nem mertem ilyet oda felvenni, mondván, hogy nem oda való.

Figyelt kérdés
2015. júl. 4. 17:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Nem emnnék, mint ahogy munakehlyre sem, hacsak nem a testemből élnék vagy egy 61 fokos sütődében dolgoznék.
2015. júl. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És akkor miben mennél be? Szoknya? Hosszabb típusú rövidnadrág? Cicanaci valami hosszabb felsővel? Cicanaci rövid nadrággal? Térdnadrág? Egyéb?
2015. júl. 4. 17:21
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
Igen, ezek közül bármelyik. Egész rövidnadrágban csak strandra szoktam menni, vagy ha elugrok vásárolni, stb. de hivatalba, iskolába, munkahelyre nem. Egyrészt, mert egy szoknya péládul sokkal szellősebb is, miint egy rövid nadrág, másrészt od ezekre a helyekre nem elsősorban pasizni megyek, és tiszteletben tartom azt is, hogy másokat zavarhatok a megjelenésemmel.
2015. júl. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%

Hát én ilyenről még nem hallottam! Miért ne mehetnének a lányok rövidnadrágban egyetemre?? Egy szolid darabon semmi megbotránkoztató nincs. 2015 van, nem a középkor, hogy ennyire figyelni kelljen hogy öltözködünk. Nehogymár még én szenvedjek a 40 fokban azért mert egy fiú nem bír magával. Az időjárásnak megfelelően öltözni mióta pasizás?? Jézusom.

Ha olyan alkalom van, akkor igen ki kell öltözni. Ünnep, vizsga, temetés mit tudom én. Na de most komolyan a tanulásodban akadályoz, hogy rövidnadrágban vagy? Vagy esetleg a tanárt akadályozza az anyag leadásában?

2015. júl. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem,mert igénytelen és amúgy sem büfé-ruhatár szakra járok.


20/L

2015. júl. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy miért nem nézed meg a többi lányt aki ott tanul? Ők mind nyakig kosztümben vannak 40 fokban is? És a fiúk öltöny nyakkendő? Nem hiszem. De ha mégis akkor kéne talán neked is.
2015. júl. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
20%
Seni nem beszél nyakig kosztümről, de az egyetem nem strand. Még ha lassan ott is tart a színvonal, éppen a sok "rövidnadrágos" miatt. Az évszázad is mellékes, nem mondtam, hogy soha sehová ne vegyen fel rövidnadrágot. A férfiak pedig vizuális típusok, emanciőáció ide vagy oda, ne mondd, hogy egy lenge szoknya vagy 5 cm-el hosszabb ruhadarab már a megsüléssel egyenlő. Ha valaki mutogatni akarja magát, és begyűjteni a pillantásokat, menjen strandra, ott lehet, de az egyetem nem ennek a színhelye (elsősorban).
2015. júl. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetemre tanulni mennek az emberek, a teljesítményre pedig semmilyen befolyással nincs az öltözködés. Legfeljebb jobb lesz ha valaki kényelmesen érzi magát. Nem mindenkinek áll jól a szoknya és nem mindenki érzi magát kényelmesen benne. Azt pedig nem igazán értem, hogy milyen érdemi különbség van, egy normális, szolid rövidnadrág és egy 5 cm-vel hosszabb darab között. Egyrészt ez az 5 cm 'szegény' férfiaknál nem oszt, nem szoroz ha rá akarnak izgulni az illetőre, ezt szerintem te is beláthatod, másrészt nem gondolhatod komolyan, hogy 2015 egy nőnek szégyellni vagy rejtegetni kéne a lábát ha tanulni megy. Gondolom te az a típus vagy aki szerint akkor is a nő hibás ha zaklatják, mert szegééény férfi vizális típus és biztos úgy volt öltözve...
2015. júl. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy szoknya nem ugyanolyan hossszu am altalaban,mint egy rovidnadrag...istenem,soha nem gondolkodtam azon,hogy merjek-e rovidnadragban iskolaba menni...:D
2015. júl. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Térdig érő rövidnadrágban miért ne?
2015. júl. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!