Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Számotokra miért nem...

Fiúk! Számotokra miért nem vonzó a nagyon picit kockás női has?

Figyelt kérdés

A fiúbaráti körömben felvetődott ez a tema es hat azt mondtak szerintuk ez undorito ( es most enm mrs. olimpiarol beszelunk hanem csak a piit kockas hasrol, ahol azert latszodnak de nem durva szinten csak szinte a szinuettek )

Es el is szégyeltem magam kicsit, mert nekem kicsit kockas hasam van mert sokszor csinalok unalomból hasprést...

Miért nem jön be nektek?



2015. júl. 5. 19:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mert a fiúkat a nőkben nem a kockás has érdekli.
2015. júl. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Én pont az ilyet kedvelem a legjobban, szép, lapos, kicsit tónusos, ne szégyelld magad emiatt. 19F
2015. júl. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy undorító, de a húsosabb teremtményeket szeretem inkább.
2015. júl. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
4%
Mert fiús, max a melegeknek jön be. Nem nőies. Fúj. De a hasprés az jó dolog! Lehet, hogy valakinek tetszik majd.
2015. júl. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

Nem nőies... bezzeg a háj az mindent elrejt, egy kövér férfinak vannak akkora csöcsei mint egy átlag nőnek.


Nekem nagyon bejön, mert a vékony lányokat szeretem, akiken van egy kis izom. Minél jobban kirajzolódnak rajta az izmok szerintem annál szexisebb. Olyan egészséges látványt nyújt, talán emiatt is vonzó. Mellesleg az ilyen lányoknak van igazán jó melle.

Azért "undorító" mert még nem hozták be a divatba. A fiúk már női ruhákat hordanak, az divatos, senkit nem is érdekel, hogy a nő ugyan ezt hordja. Puszta primitívségből mondják, mivel a sportos férfira jellemző a kockahas, a hétköznapokban.

Vagánynak tűnik tőle a csaj, a vagány csajok pedig beindítóak.

Nekem ez nagyon tetszik, de sajnos kevesen osztják a véleményem. A legfrusztrálóbb pedig az, hogy lehurrogják, így pedig nehéz lesz ilyen lányokat találni.

2015. júl. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

utolsó!

egy kivetnivalót találtam a szövegedben.

Nem feltétlen van jó melle a picit izmosabb lányoknak.

Én annak tartom magam, a mellem mégis kicsi :D

2015. júl. 5. 20:50
 7/14 anonim ***** válasza:
95%

Mert kozuk nincs az alakformalashoz (testepiteshez). Az ilyen emberek altalaban szerintem elkepzelni sem tudjak, hogy ez hogy nezhet ki a valosagban, es maris egy ferfi testepio ugrik be nekik mellekkel es noi fejjel.

Szerintem gyonyoru ha egy csajnak kicsit kockas a hasa. Es ha ehhez nem is parosul egy nagyobb mell (mert ugye a kackak a hason az alacsony testzsirszazalektol latszanak, a mell nagy resze pedig zsir, igy annak is kisebbnek kell lennie), de a fenek nagyon szep kerek tud lenni.

Ugyhogy neked sem a hasprestol latszanak a kockak, hanem mert a testzsirszazalekos alacsony. Persze a haspres is segit, de csak minimalisan. Itt ami igazan fontos, hogy mit eszel, mennyit, es hogy mennyit mozogsz osszesen.

Persze biztos vannak olyan sracok, akiknek tenyleg nem jon be, es a teltebb csajokat szeretik, de rengetegen szeretik a vekonyabb lanyokat is! ;-)

18/f

2015. júl. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem vonzó ha kicsit kockás, az nem jön be mikor a felsőtestük és túl széles lesz, és férfias.
2015. júl. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem érdekel, hogy kockás-e egy nô hasa. Nem zavar, de nem is elôny.
2015. júl. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%

Maradjunk annyiban hogy neked nem azert kockas a hasad mert haspreseket csinalsz hanem azert mert nagyon alacsony a testzsir%-od, plane egy nohoz kepest. ezert nincs melled sem.


Egy vekony, szikar, fius testen ugyan mi lenne a vonzo? Lehet sportos, izmos, vekony, de azert legyen mar noies is.

2015. júl. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!