Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi motivál valakit arra, hogy...

Mi motivál valakit arra, hogy a saját portádon az elrendezéssel kapcsolatban a saját elképzelése helyességéről próbáljon meggyőzni, ahányszor csak elmondod, miért gondoltad úgy, ahogy neked jó?

Figyelt kérdés
Pl. ilyen, hogy ne bontsd le azt a jó állapotú disznóólakat, mert kár lenne érte, legyen inkább a teljesen rossz helyen levő tyúkudvarhoz csapva az is, és hadd lakják be a baromfiak. Az én elképzelésem szerint a szép betonalap tökéletes műhelynek adhatna helyet, ami egyúttal garázs is lehetne, mert elég nagy és stabil. Így a betonozás elég tetemes költségeit elfelejthetjük, és a bontottból meg némi plusz bontott téglából lehetne a garázs. De hogy a garázs középen legyen, meg milyen jó ha nem kell kanyarogi (???) meg a tyúkudvar random betondarabjait bele lehetne aprítani a középre behányt garázs betonalapjába tölteni, és az milyen stabil. És ha nem hagyom rá, akkor hajtja a magáét. Arany szívű hölgy egyébként, sose láttam ilyennek, még csak hasonlónak se. A vérrokonainál elég gyakori jelenség ez a Besenyő Pista bá szintű mindent jobban tudás, de nála ez az első, legalábbis én még eddig csak korrekt beszédet hallottam tőle. Mitől van az, hogy egyszercsak előjön egy ilyen? Minek a pótcselekvése, vagy mi a motiváció mögötte?
2015. júl. 6. 21:15
 1/2 A kérdező kommentje:

*azokat a jó állapotú disznóólakat, mert kár lenne értük

*kanyarogni

*betonlapjába töltésnek


bocs a hülye hibákért, folyamatosan válaszolgatnom kellett IRL közben...

2015. júl. 6. 21:50
 2/2 anonim ***** válasza:

Dehát ő csak jót akar. Egyébként ez ilyen jóakarók meglepően erőszakosak tudnak lenni, és az a vicc, hogy tényleg jót akarnak, legalábbis a saját elképzelésük szerint.

Pedig a valódi tisztelet az, ha hagyod a másikat érvényesülni. Egyébként ha nem függesz tőle, akkor köszönd meg szépen a véleményét még az elején, és mondd meg, hogy te másként képzelted el.

2015. júl. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!