Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Manapság (főleg gyerekek)...

Manapság (főleg gyerekek) miért inkább online nézik, ahogy más játszik, minthogy ők maguk játszanának?

Figyelt kérdés
2015. júl. 8. 15:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

1.A te idődbe nem volt ilyen.

2.Mert nincs olyan gépe, hogy tudjon játszani.

2015. júl. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És nem időpazarlás azt nézni, ahogy más játszik? Mintha más elfoglaltság nem lenne a világon. Vagy kevesebb teljesítményt követelő játékok.
2015. júl. 8. 16:06
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve én is ezt csináltam, mivel nem volt elég jó gépem az új játékok futtatására. Annyira szerettem volna játszani a játékkal, hogy bánatomban azt néztem, hogy más játszik.

Most tudok velük, mert 3 év kemény spórolással vettem egy gépet magamnak.

2015. júl. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 opened paradise ***** válasza:
100%
South parkot néztél? :)
2015. júl. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én voltam gyerek, még nem nagyon voltak számítógépes játékok, volt viszont a Balatonon Mortal Combat, amibe húszasokat kellett dobálni, én nagyon szerettem nézni, ahogy mások azzal játszanak. Én is kipróbáltam egyszer, de nem volt jó, sokkal jobb volt nézni. Ez nem ma volt, hanem olyan 15-20 éve.

Lehet, hogy a kérdésedet nem válaszoltam meg, de van ilyen.

2015. júl. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Van ami nem fut a gépükön, esetleg horror és nem merik végigjátszani, illetve új fortélyokat akarnak tanulni a nagyoktól.
2015. júl. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert 10000. probálkozásra sem sikerül egy adott mission,nyilván megnézem más miként oldjameg.
2017. nov. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sokszor a sztori annyira jó, hogy simán leköt sörrel és chipssel. És nem kell se gépet, se játékot venni hozzá, se erőlködni. A végigjátszások ráadásul ügyelnek a 100%-ra, tehát mindenféle fura és rejtett okosság is előkerül.
2017. nov. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sok esetben érdekes, hogy egy adott feladatot más hogyan old meg. A mai játékok már nem stazikusak. Sok magoldás van ezért is érdekes lehet nézni más hogyan csinálja.
2018. nov. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Van hogy belenézek milyen 1-2 játék. De tudom, hogy annyira nem kötne le, hogy:

1. Elég időt töltsek el vele

2. Legyen rá pénzem

jan. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!