Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi motiválja a fórumozót?

Joci887 kérdése:

Mi motiválja a fórumozót?

Figyelt kérdés

Én most teszem fel életem első kérdését. Persze válaszokat már sokszor olvasgattam, de mindig érdekelt, hogy ki az aki szabadidejében mások kérdéseire válaszol. Ráadásul úgy, hogy még különösebb előnye sem származik belőle. Vagy már csak az is motiváció, hogy Te lehetsz a legtöbb pontot gyűjtő a gyakorikerdesek.hu statisztikájában? Szóval életem egyik nagy kérdésére adnátok választ, ha elárulnátok miért válaszoltok (akár az én kérdésemre is). És mi a helyzet azokkal, akik csak hülyeségeket írnak?

Előre is köszi! ;)



2015. júl. 9. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Unalom, szórakozás
2015. júl. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
okoskodás, fikázás
2015. júl. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Van aki segíteni akar

Van aki csak figyelmet akar

Van aki ostoba troll, és trollkodni akar

És így tovább, és így tovább :) ez a fórum elég sok érdek-ütközéshez vezethet

2015. júl. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vélemény nyilvánítás...amit sokan elolvashatnak...hogy jéé ilyen vélemény is van!!
2015. júl. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Önzetlen segítségnyújtás, unaloműzés, valamint látni, hogy más ember is hasonló gondokkal küld, mint mi magiunk.
2015. júl. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Számomra szimpla unaloműzés.
2015. júl. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Munka után fórumozom, mivel nincs családom, így a fontos teendők elvégzése után vagyok itt. A pontszám nem motivál, inkább az, hogy vagy segíthessek másnak valamiben, vagy az, hogy én is tanulhassak mástól - ezek motiválnak.

A hülyeségeket írókkal nem foglalkozom.

Volt egy időszak, amikor én is bunkóztam 1-2 válaszommal, de mivel egy emberke olyan választ adott az egyik ilyenemre, ami meghatott, ezért lemondtam erről.

2015. júl. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 opened paradise ***** válasza:

A pontok?

Magasról tojok rájuk,hidd el,nem adnak az első helyhez semmit sem...


Egyszerűen csak kíváncsi vagyok az emberekre és nem kerül semmibe sem ez nekem.

2015. júl. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!