Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A pszichopaták általában...

A pszichopaták általában drogoznak is, hogy legalább a drog érzését megéljék, ha már más érzéseik nincsenek, és ne érezzék üresnek magukat?

Figyelt kérdés
2015. júl. 15. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mind,azok buták,hidd el nem jut ez így eszükbe.Gondolom.
2015. júl. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos nem mind. De ismertem egyet, ő kipróbálta.
2015. júl. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem üresek a pszichopaták sem.
2015. júl. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok: ezt az üzenetet írtam a kérdezőnek, ide írom, ha már begépeltem, hátha mást is érdekel. Egyébként nincsenek érzések nélküli élőlények, nem lehetnek. Nincs olyan, aki üres. Még ha egyes filmekben, dalokban, versekben nagyon hangzatos is.


"A pszichopaták nem éreznek empátiát. De az empátián kívül számtalan más érzés van. Nem félnek, nem éreznek felelősséget a tetteikért, hiszen ahhoz empátia kell, hogy bűntudatot okozzon. De lelkességet, örömöt, kéjsóvárságot, kicsattanó boldogságot mért ne érezhetnének? Mért ne lehetnének büszkék magukra, vagy mért ne érezhetnék, hogy ezt most elszúrták? Mért ne szégyenkezhetnének, lehetnének dühösek, vagy mért ne lehetne jó kedvük? Ezek mind érzések. Időközben pszichológusok bebizonyították, hogy a pszichopaták, ha tudatosan akarják, illetve ha erre kérik őket, akkor tudnak empátiát is érezni. csak reflexszerűen nem. Erre gondoltam"

2015. júl. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!