Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Melyik lányokat és...

Fiúk! Melyik lányokat és fiúkat tartjátok átlagosnak, átlagon felülinek stb?

Figyelt kérdés

Láttam több kérdést csajzós-pasizós témában, ahol fiúk és lányok vitatkoztak mindenfélén (kinek könnyebb a dolga, friendzone, ki milyen "súlycsoportba" tartozik). Ezeket én most NEM szeretném megvitatni, csak arra vagyok kíváncsi, hogy a fiúk melyik lányokra mondják, hogy átlagon felüli, hogy átlagos és hogy csúnya. És fiúkról is ugyanezt: fiú szemmel melyik fiúból nézed ki, hogy tetszik nagyon a nőknek, melyikből, hogy átlagos lehet, és melyikből, hogy csúnya?

Arra számítanék, hogy linkeltek valamit, akár hírességeket (de akkor attól függetlenül, hogy kik ők egyébként), vagy csak random képeket. Végső esetben leírva is jó, de az nem annyira pontos.

Köszönöm a válaszokat.

Privátokat nem kérek.


2015. júl. 19. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
'fiú szemmel melyik fiúból nézed ki' A páwákból sajnos, de ez a kedves lányok hibája, hogy azokra buknak a szebbek. persze kivétel van
2015. júl. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Mindenkinek más az ízlése, ezért ezt nem lehet meghatározni. Most ha én elmondanám neked, h szerintem melyik pasi, vagy nő néz ki jól, azzal nem lennél előrébb. Átlagolni lehet, de felesleges, mert mint mondtam, mindenkinél mást jelent az, ha valaki átlagos, vagy átlagon felüli. Gondolj bele ebbe. Ezért van az, hogy mindenki talál magának párt, aki akar, még ha azt is mondják rá mások, hogy csúnyácska.
2015. júl. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De engem most pont ez érdekel, a különböző emberek véleménye.
2015. júl. 19. 18:46
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz ilyen hülyeségekkel. Ne legyél átlagos, mert nem fogod észrevenni az értékes dolgokat. Rosszul kezded az egészet.
2015. júl. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem igaz, hogy nem képes valaki mutatni egy képet a saját ízlésével.
2015. júl. 27. 22:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Menj el egy plázába tele van átlagon felüli egyedekkel. Ennyire sötét vagy? Hiszel ezeknek a gyerekes versengéseknek?
2015. júl. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]


ő átlagon felüli

2015. júl. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utolsó. Leginkább az érdekelne, mit tartasz átlagosnak.
2015. júl. 28. 10:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Az olyan lányokat akik nem indítanak meg bennem semmit ha meglátom őket,képet nehéz lenne linkelni mert lehet hogy ami nekem átlagos az másnak gyönyörű és akkor jönnek a szidások
2015. júl. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azért köszi. Mondjuk ha valaki linkel, azért megköszönöm majd. Az tény, hogy mindenkinek más az ízlése, nem kéne szidni egymást, aki szid, linkeljen jobbat. :)
2015. júl. 28. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!