Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket mi vezérel, hogy itt...

Titeket mi vezérel, hogy itt válaszolgassatok?

Figyelt kérdés
Itt töltsétek az időtöket.

2015. júl. 21. 07:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Engem pl. megnevetettnek a bugyuta kérdések, minél inkább felfedi a személyiségét egy hozzád hasonló emberke, annál viccesebb.
2015. júl. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
mivan? :D
2015. júl. 21. 07:42
 3/14 SteammaetS válasza:
63%
Szàmomra nem idõtöltès.Ès, hogy mi vezèrel?Az igazsàgèrzetem, a megèrzèsem, ès az, hogy ùj szempontokat adhatok valakinek.
2015. júl. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Részben unalom, részben hgy hangoztathassam a vélemény és erről pozitív megerőstést kapjak (ez utóbbi nem jött be :D), részben amit 3-as írt, azaz segíteni, elmagyarázni, megértetni - kicsit jobbá tenni a világot.
2015. júl. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Engem az vezèrel hogy segîtsek.
2015. júl. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Engem az unalom... Van, hogy rá kattintok egy kérdésre, hogy ez engem is érdekel és elolvasom az összes választ. Vagy röhögni néhány bugyuta kérdésen, de általába igyekszek olyat is keresni amire tudok értelmes választ adni.
2015. júl. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha mi, válaszolók nem lennénk, te is hiába kérdeznél itt.

Neked jólesik, hogy semmitmondó kérdésedre választ kapsz, ezért érdemes vol ide jönnünk.

Szereztünk egy jó napot.

2015. júl. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Most végeztem az orvosin, de már 3 éve ide járok, és főként az Egészség témakörben válaszolgatok. Szeretek segíteni az embereknek, és látom, hogy mennyi hozzá nem értő ember van, hát ez az egyik oka.


Amúgy meg jó időtöltés, szórakoztató, és felnyitotta az oldal a szememet, hogy eddig mennyire burokban éltem. Pl. a Családi kapcsolatokban elborzaszt, hogy mennyi rossz szülő-gyerek, anyós-meny, férj-feleség viszony van, és ezekből a történetekből egyébként sokat lehet tanulni. Végig szoktam gondolni, hogy én mit csinálnék másképp, vagy mi lenne a jobbik út. Remélem, hogy ezt majd tudom kamatoztatni később, ha itt lesz az ideje.

2015. júl. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

sok segítséget kaptam itt ezért én is megpróbálok segíteni másoknak...

munka közben van időm írni...


22F

2015. júl. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
Egyszerűen nem engedhetem meg magamnak hogy végtelen bölcsességemet ne osszam meg a sötétben botorkáló néppel. Önzőség lenne. Pedig szerény vagyok.
2015. júl. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!