Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem irritáló és...

Csak szerintem irritáló és undorító?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm pasija egyszerűen undorítóan tenyérbemászó. 2 éve vannak együtt, de a csávó más lányok arcát simogatja a buszon hogy "szijaa, hát hogy vagy?"


Mindenbe beleszól, amihez semmi köze, senki se kEngem kifejezetten idegesít, el is küldtem már melegebb éghajlatra mivel nekem is kapcsolatom van és így csesztetni. Pl: volt egy narancsa és mindenáron nekem akarta adni, de eleve nem kellett, főleg tőle.. erre a félig felhúzott pulcsimba, ami a mellem alattig volt felhúzva oda dugta...mondanom sem kell hogy elküldtem h mégis mit képzel magáról... egyszerűen szánalmas.


Eljárunk a barátnőmmel valahova és meg akarta tiltani a csajnak aki ott van, hogy rágyújtson egy cigire ha ott a barátnőm is, mert nehogy rászokjon a dohányzásra. Fontoskodik, intézkedik.

Ugye hogy ez nem normális emberi viselkedés?



2015. júl. 22. 17:37
 1/3 kittikehh00 ***** válasza:
Szólj a barátnődnek. Egyáltalán tud erről, hogy más lányokkal flörtöl?
2015. júl. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
egyszer olyan ideg voltam hogy neki mondtam már hogy a barátját már elküldtem a sunyiba de legye szives ő is leállítani mert nem lehet elviselni.. szóval tudja, meg volt hogy előtte is csinálta. az biztos hogy nem csalja csak egyszerűen ilyen szégyen a természete..
2015. júl. 22. 17:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha tudja a barátnőd, de nem tesz ellene, akkor neked kéne tenned, beszélj egy haverjával. Amúgy engem is irritálnak az ilyenek, mármint hogy barátnője van aztán más lányokkal hasonlóan viselkedik.
2015. júl. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!