Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy van az, hogy kisfiús...

Hogy van az, hogy kisfiús bajuszból teljes arcszőrzet alakult ki fél év alatt?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömről van szó, akivel tavaly nyáron még dolgoztam együtt és máskor is láttam, hogy csak kis cigánybajsza van, aztán fél évig nem voltam otthon, majd nézem és teljesen kiszakállasodott a srác 17 évesen. Tényleg, ha meghagyja rendesen látszik az arcán a teljes arcszőrzet. Hihetetlen.. Fél év alatt hogyan??? Nekem egy éve kezdett el a bajszomon kívül nőni, azóta is csak éppen hogy összeér, teljesen minimálisan a pajesz és állszőrzet, alig látszik, csak, ha közelről nézem a tükörben. Én pedig 19 vagyok, a srác 17. Tudom, genetika meg minden, de én teljesen le voltam döbbenve amikor megláttam. Egyik közeli ismerősömnek is 2 éve kezdett bajuszon kívül nőni, már lassan teljes arcszőrzete van, de neki 2 éve, nem fél év alatt.
2015. júl. 22. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt dobta neki a genetika. Ennyi.
2015. júl. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, 1 hónap után már nagyon sűrűn kiszőrösödöm, fél évig mondjuk még nem próbáltam. Egyébként engem nagyon irritál, ezért naponta/kétnaponta borotválkozom.
2015. júl. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem arról beszélek, hogy milyen gyorsan nő a már meglévő arcszőrzet, hanem neki egyáltalán nem nőtt, csak bajusznál, aztán hirtelen fél év múlva mindenhol volt neki.
2015. júl. 23. 10:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Olyan mázlista vagy. Nekem olyan genetikám van hogy ha egy napig nem borotválkozok már rendesen látszik a borostám, egy hét után meg kisebb bajszom van. Nagyon gyűlölöm, már azt is ha csak egy kis borostám van.
2015. júl. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Alig várom, hogy végre borostás legyek.. Nagyon kellemes 19 évesen 16 éves fejjel élni, mit ne mondjak, nagyon nagy mázli.. :(
2015. júl. 23. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!