Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kéne tegyek?

Mit kéne tegyek?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy nem ismerem magam. Nem tudom milyen zenét szeretek, pedig nagyon hallgatnák valamit, sok mindent kipróbáltam, de nem találok olyat ami nekem tetszene. Öltözködni is össze vissza öltözködöm. Ez mind azért van mert egy hülye tini vagyok? Nem szeretem, hogy nem tudom mit akarok, rossz ez a

#lány #tini #rossz #öltözködés #önismeret #zene.tudatlanság #összezavarodot
2015. júl. 24. 16:52
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Lemaradt:rossz ez a tudatlanság.
2015. júl. 24. 16:54
 2/17 anonim válasza:
Keress olyan zenét ami tükrözi a múltad vagy a jövőképed.
2015. júl. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Hannibal106 ***** válasza:
Van olyan hogy csak nem szereted a zenét, hogy nincs sok érzésed a stílushoz, de a legtöbben ilyen tudatlanságban élnek és arra koncentrálnak amit szeretnek, például a munkára, hobbira, művészetre... De az ízlés változhat.
2015. júl. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
2015. júl. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?Mert én 13 éves koromig azt se tudtam hogy mit akarok magammal kezdeni,nem tudtam milyen zenéz szeretek,milyen filmeket,mi érdekel,miben vagyok jó,mit akarok stb aztán ez mind jött magától,neked is fog,megtudtam hogy tudat alatt milyen zenére is vágytam mindig,rengeteg logikai dolog kezdett érdekelni és egy csomó olyan dolog amihez gondolkodni kell,megtaláltam a nekem való sportot,megtaláltam a kedvenc filmes műfajomat,elkezdtem olvasni,rengeteg sorozatot nézni,és sose gondoltam rá hogy meg kéne találni hogy ki vagyok ,minden jött apránként
2015. júl. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
16
2015. júl. 24. 20:38
 7/17 anonim ***** válasza:
és fiú vagy lány?
2015. júl. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Lány.
2015. júl. 24. 21:27
 9/17 anonim ***** válasza:
és bármit csinálsz semmi se érdekel?
2015. júl. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Érdekel,de van az az érzés,hogy oké ez jó,de ne többször,mert azért annyira mégse.
2015. júl. 24. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!