Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is felhuzzatok magatokat...

Ti is felhuzzatok magatokat azokon a kerdezokon, akik kapnak 20 jo, segito szandeku valaszt, megis flegmaznak? / vagy akik szinten jo valaszokat kapnak, s vegul nem irjak meg, hogy alakult a sorsuk?

Figyelt kérdés

2015. júl. 26. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem
2015. júl. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ahogy a provokáló trollokon sem. Ez egy anonim oldal, kit érdekelnek az ilyenek?


Az meg hogy valaki nem írja meg, hogy alakult a sorsa miért fontos? Megköszöni a válaszokat és helló. Tán kötelező lenne beszámolni az eredményről vadidegeneknek? Kér különböző véleményeket olyanoktól, akik pártatlanok, megköszöni, átgondolja őket, mérlegeli a különböző lehetőségeket, aztán eljár az adott ügyben, ahogy jónak látja. Az már az ő dolga.

2015. júl. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. júl. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Én azon szoktam kiakadni, ha én vagyok az egyetlen válaszoló, írok egy regényt, a kérdező meg baxik se megköszönni, vagy legalább írni valamit. De azokat sem szeretem én sem, akik nem írják meg a "sztorijuk" végkifejletét. A bunkók viszont nem érdekelnek.
2015. júl. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
en kihuzom magam
2015. júl. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az elobbiek meg talan annyira nem idegesitenek, de a 2. Tipus, aki oldalakon at aggodik , ir, kerdez- es mire kibogozzak a valaszolok a helyzetet, o koszones /koszonet nelkul lelep. Persze addig tudott irni, mig erdekes volt neki a tema.
2015. júl. 26. 20:52
 7/10 anonim ***** válasza:

Én azt bírom, amikor kap a kérdező 5 pozitív és megerősítő választ, aztán utána ír valaki egy negatív választ és egyből arra cuppan rá, mintha a többi nem is létezne.


Aztán folytatja tovább a siránkozást. A falra tudok ettől mászni.

2015. júl. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az utolso valaszolo aterezte, mire gondolok.
2015. júl. 26. 21:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem az idegesít fel, amikor írok egy pontos választ a kérdésre figyelembe véve jogszabályokat, a cégek gyakorlatát stb. Erre kapok rá egy halom piros kezet, mert valakinek valamiért nem tetszett. Most pl. írtam ilyet egy bankos kérdésre, erre lepontozták. Ha tudtam volna, hogy így áll hozzá, nem segítek a hülyéjének.
2015. júl. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én igen
2023. ápr. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!