Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek leszbi/biszex a...

Szerintetek leszbi/biszex a barátnőm?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb barátnőm ma kérdezte tőlem, hogy szerintem ő leszbi-e, mert hogy néha annak érzi magát, de valójában még egy csók gondolata is riasztja egy lánnyal, nemhogy lefeküdjön vele.:D de szerintetek ha már feltette ezt a kérdést, az jelent valamit, vagy csak egy ilyen tini hóbort, amit majd kinő? sok fiúra mondta már, hogy tetszik neki, szóval sztem max biszex.. de rosszul érzi magát emiatt, szóval ti mit gondoltok?

2015. júl. 27. 14:19
 1/5 Bob the builder ***** válasza:
ha nem vonzódik a saját neméhez akkor nem az
2015. júl. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi az,hogy annak érzi magát? :D

Vagy vonzódik a lányokhoz és fiúkat abszolút nem nézi meg,vagy pedig lányokat és fiúkat is abszolút megnézi.


Tett egyáltalán bármilyen okot rá,hogy a lányok is érdeklik?


Illetve csak te gondolod,hogy taszítja egy csók egy lánnyal,vagy ő mondta?


Amúgy bizonyos jelzésekből,szófordulatokból kivehető ez, barátnőmből is kiszedtem :D


csak válaszolj a kérdésekre:)

2015. júl. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ő mondta, hogy taszítja egy csók gondolata egy lánnyal :D szóval nem tudom..
2015. júl. 27. 15:48
 4/5 anonim ***** válasza:
de mégis miért gondolja magát leszbikusnak, ha taszítja a csók gondolata egy lánnyal? valami oka azért csak kell, hogy legyen, amúgy nem kérdezne ilyet.
2015. júl. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

lehet,hogy érdeklik a lányok,de így állítja be,hogy jajj de taszít,mert nem vallja be magának vagy inkább fél az előítéltektől.

Hiszen egy ember nem vallja magát csak úgy leszbikusnak vagy melegnek.Ott vmi oka van!!!

2015. júl. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!