Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez most mit jelent a lányoknál?

Ez most mit jelent a lányoknál?

Figyelt kérdés

Sziasztok az lenne a problémám hogy mért csinálnak olyat a lányok hogy ha bejelölöm facen akkor nem jelöl vissza de amikor suliba vagyunk akkor gyakran "rajtakapom" hogy engem néznek szinte mindig a szemembe ha köszönök neki akkor kedvesen,mosolyogva visszaköszönnek.Mivel engem nem jelöltek vissza mondtam a haveromnak hogy jelölje be de öt visszajelölte,a haverom még nem is köszön nekik.Ez akkor mit jelent vagy mivan most?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2015. júl. 28. 18:32
 1/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk nekem nincs sok képem facebookon,és ha rakok is ki akkor csak azért mert a másik már vagy 1 éve diszeleg:D
2015. júl. 28. 19:12
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs kint sok képed, az is lehet, hogy nem tudja, hogy te vagy az.


Amíg el nem olvastam, hogy a haverodat visszajelölte, azt akartam írni, hogy én sem jelölök vissza mindenkit, aki oda jár, de mosolygós vagyok.


Így viszont nem tudom.

2015. júl. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ!:)
2015. júl. 29. 14:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs mit jelent....(én is lány vagyok)
2015. júl. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
azért köszi a választ:)
2015. júl. 30. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!