Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ők miért ilyen "agresszívak"?

Ők miért ilyen "agresszívak"?

Figyelt kérdés

Tegnap facebookon megosztottam mert kértek rá,hogy eltünt egy néger gyerek.

Erre egy jobbikos írta hogy: Keresd meg és sz***pd le a niggát!

Barátnőm hozzá szólt hogy ne támadjanak engem,nem védem csak megosztottam.Erre neki is írtak hogy :Ku***ssolj ebben a csoportban nem osztunk meg niggát!


Hogy képesek így beszélni egy nővel? :((

18/L



2015. júl. 29. 14:05
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Felnőtt emberek voltak,persze profilkép nélkül.
2015. júl. 29. 14:07
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek sajnos ilyenek... Sajnos sok embernek a nagy "hazaszeretet" kimerül abban, hogy "cigány, nigga, zsidó, b*zi"... Utálom én is az ilyen agyatlanokat.
2015. júl. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Rengeteg ilyen ember van. Szokj hozzá. Szerencsére azért a legtöbb normális.
2015. júl. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, persze, ismerem az ilyen fajmagyarokat. Így nigga, úgy nigga, aztán még az anyját is bedobná a közösbe, egy natúr farnciáért egy fekete vadmacskától.
2015. júl. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8%
Honnan tudod hogy felnőtt emberek ha profilkép nélkül? Egyet is értek velük.
2015. júl. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell a neten élni az életed. Anonimitásba tudnak vonulni az emberek, és máris nem egy emberrel állsz szemben hanem annak csak egy részével. Azért nem meri felvállalni a hozzászólásait, mert fél, mert játszik, mert az nem ő. Ezért nem is fer, hogy te adod önmagad egy olyan emberrel szemben, aki elbújik. Csak akkor tegyél ilyet, ha ezt a szitut vállalod.
2015. júl. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

azert mert tul alacsony az inger kuszobuk


velem az tortent hogy szlovakiaban (mert odavalosi magyar vagyok) a barataimmal mondutuk a janos vitez versszakait es mögöttunk par szlovak csaj megszolt hogy mit kebzelunk hogy mink magyar beszelunk itt és h miert beszeleunk magyarul meg ilyesmik szovala ilyesmin nem kell fennakadni

2015. júl. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagy divat lett fikázni a fekákat.
2015. júl. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha az összes ilyen agyatlan nyomorult eltűnne Magyarországról, nem maradnánk, csak 1000-en. :D
2015. júl. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
"Hogy képesek így beszélni egy nővel? :(( " Nem ezt kellett volna kérdezni,hanem hogy hogy képesek így beszélni egy EMBERREL
2015. júl. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!