Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki a példaképed? És miért?

Ki a példaképed? És miért?

Figyelt kérdés
2015. aug. 3. 12:38
 1/10 anonim válasza:
94%
Édesanyám, mert rengeteget dolgozik rám és két testvéremre. Mert próbál mindent megadni és megvenni. Ő az a személy, aki teljes egészében jó és kedves és barátságos. Egyszerűen tökéletes példakép.
2015. aug. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Donald Trump, mert nem tököl hanem belevág a dolgok közepébe, illetve kimondja amit gondol.
2015. aug. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Nincs, feleslegesnek tartom.

Magamból a legjobbat példakép nélkül is ki tudom hozni.

2015. aug. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én a szüleimet tartom nagyra, mindent megtesznek a jobb életért, a nulláról küzdötték fel magukat, és csodálom ezt a kitartást.
2015. aug. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az egyik munkatársam, és van egy filmbeli egyén is: Dr. Perry Cox személyében.
2015. aug. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Odüsszeusz
2015. aug. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szüleim,fogorvosnőm
2016. jan. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bölcs egyetlen biciklipumpa fejü Magy Bartos Mösteeer
2016. jan. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Dicsőséges vitéz nagybányai Horthy Miklós apánk
2017. febr. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Adolf Hitler. (=


Egy személyt több oldalról is lehet nézni, nem csak egy igazság van a világon.

Nem szeretnék megbántani a hozzászólásommal senkit, valószínű, hogy törölve is lesz, de én nagyon tisztelem Őt.

Rengeteget harcolt az álmaiért és a céljaiért, kitartott a legvégsőkig és nem adta fel a küzdelmet soha.

Azokért az emberekért, akiket szeretett, képes volt mindenre.

Egy átlagos emberből vált egy hatalmas nagy, erős birodalom Vezérévé. Nagyon sokat küzdött a népéért és azokhoz az eszmékhez mindvégig hű maradt, amikben hitt.

Rengeteg dologban példát mutatott a mai emberek számára is, például nagy állatbarát volt, védte a környezetet, egészségesen élt, szinte fel sem tudnám sorolni.

De én leginkább a kitartása, a bátorsága, a hűsége és a hazaszeretete miatt nézek fel Rá.

Nem tagadom, Hitlernek is, úgy, mint minden embernek, voltak bűnei.

De azt szörnyű dolognak tartom, hogy Neki csak a rossz oldalára szabad emlékezni.

Nem tudom megérteni, hogy miért kell valakit még a halála után körülbelül nyolcvan évvel is üldözni.

Ezzel már nem lehet megváltoztatni a történelem rossz oldalát sem.


Nem lenne szabad mindig csak a rosszat meglátnunk a másik emberben, ha nem bántanánk senkit, sokkal szebb világban élhetnénk.


Én nagyon csodálom Adolf Hitlert.

Isten áldja Őt!

2021. jan. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!