Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Titeket mennyire...

Lányok! Titeket mennyire érdekel a férfiak hasa?

Figyelt kérdés
Legyen edzett kockás, vagy csak lapos, esetleg kicsit mackósabb husis? Persze nem kövér hasra gondoltam...vagy mennyire számít ez nálatok? F20
2015. aug. 7. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a lapos tetszik.
2015. aug. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is a lapos vagy maximum az enyhén kigyúrt jön be .
2015. aug. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell, hogy edzett vagy kockás legyen, csak ne legyen hájas.

Ezt a mackósan husis baromságot amúgy nem tudom ki találta ki, de agyon kéne verni. A mackós-husis az hájas és pont. Nincs benne semmi vonzó.

2015. aug. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én barátomé "mackós-husis". Amikor megismerkedtünk lapos volt. Mióta hájas lett, elkezdtem Mackónak hívni. Vette a lapot, elkezdett fogyózni. :D

Egyébként nem zavarna, ha nem lenne tök lapos, egy kis has belefér, de nála azért már túlzás. Az elején biztos befolyásolt volna a nagy hasa ami most van. :D

19/L

2015. aug. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a lapos, feszes has tetszik, maximum halvány kockákkal, de az nem fontos. Zsírfób lévén a hájasak nem jönnek be; a radiátorrá izmolt hasfallal meg úgy vagyok, mint a zsiráffal: szép, szép, de otthonra nem kellene.
2015. aug. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lapos, max egy icipicit kockás. 17L
2015. aug. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!