Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt életed legcikibb...

Mi volt életed legcikibb dolga, tettje a WC-ben? :D

Figyelt kérdés

2015. aug. 16. 10:34
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
97%

Olyan munkahelyen dolgozom, ahol az ügyfelek is azt a wc-t használják, ami a miénk. Egyszer elkapott a hasmars és beültem pár percre, de nagyon büdöset csináltam, el is dugult a wc. Visszamentem, eltelt 1 óra, munkatársam bement a wc-re. Jön kifelé és odasúgja nekem: bazz már megint telesz*rta egy h*lye ügyfél a wc-t! Biztos az a kopasz, dagadt hapsi volt, már ahogy belépett, láttam hogy egy undorító disznó.

Én meg bólogattam nagyban és nem mertem elmondani, hogy én sz*rtam szét a wc-t, de ocsmányul. :D

2015. aug. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
71%
Nekem általánosban volt, de még névtelenül is kínos leírni... :'D
2015. aug. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%
Valaki eleve otthagyta Barnabást a wc-n, amit lehetelenség volt lehúzni, mert olyan hosszú volt. Nekem szintén Barabásoznom kellett. A végén az enyém lement, de az elődömé megmaradt. Utánam kopasz csávó ment be. Spuriztam a helyszínről...
2015. aug. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%

Időpont ma 11:04


Azért az elég kellemetlen lenne, ha ez a munkatársad is olvasná ezt az oldalt/kérdést és felismerné a szituációt. :D

2015. aug. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
hehe :DDDD
2015. aug. 16. 11:45
 6/46 A kérdező kommentje:
xDDDD Barnabást XDDDDDD
2015. aug. 16. 11:46
 7/46 anonim ***** válasza:
100%
vonaton nemszeretek wc-re jarni addig tartottam vissza ameddig csak lehet de eljött az idő, hogy majdnem telemackóztam a gatyámat ugyh. pingvinjárásba elmentem a wc-re, a dolog elvégezte után kiderült, hogy üres a wc vizestartálya ugyh. lehetetlenség volt lehúzni erre letakrtam sok wc papirral és rázártam a fedőt, dologvégeztem után ahogy kiléptem a wc fülkéből azt látom, hogy egy jókora sor áll a wc előtt no ugyh. visszarohantam a fülkébe szedtem a cókmókomat és átköltöztem a vonat másik végébe, nem tehetek róla, hogy nem töltik fel a tartályokat de azért én sem örülnék ilyen meglepetés csomagoknak :P
2015. aug. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
XD Köszi!:D feldobtátok a napomat :D
2015. aug. 16. 11:54
 9/46 anonim ***** válasza:
100%

A vonatos dolog az nagy szemétség.. nekem végülis kettő ilyen van:


1. Utaztam haza, 6 órás út várt rám leszállás és egyebek nélkül. Piros pozsgás kis pofim boldog volt, hisz tudta, ha rám jön az a nehéz kullanat, akkor lesz alkalmam WC-re menni. Nagyra becsülöm a vonaton található slozit, hisz a buszon nincs, fura is lenne ha a busz oldalán kilógna egy pottyantós.

Kb 30 perc utazás után nagyon rám jött a gonoszság kitörése, úgyhogy szaladtam a WC-re. Bemegyek, s mit látok? A WC ülőkén van egy bumeráng alakú sz*rdarab, az egyik fele (a feje) a WC lyuk fele lóg, a másik fele meg le a földre..

A maradék 5 és fél órában 1 kilóval több voltam, és írni akartam a MÁV-nak, hogy ha nem fogják rendesen takarítani a budijukat, akkor belesz*rok a támaszkodó asztal kihúzható kukájába. Persze nem írtam semmit, meg itt is a civil volt paraszt, de abban a helyzetben egy kicsit ideges voltam.

2. Gyárban dolgoztam, hajnal 3-ra mentem dolgozni, szal' megittam a kávémat. Egy óra csirkepakolás után rám jött a dolog, így szaladtam ki a budira. Csizma le, kezeslábas beigazít (nem volt egy álommeló, nem is voltam ott sokáig), megetettem a WC-t, de nagyobb volt a cucc mint maga a WC. Megkönnyebbültem, majd húznám le a WC-t.. és nem működik. Mit látok? Rá van írva a tartályra hogy "Ne használd, nem működik."

Kimentem, dolgoztam tovább, de csak annyit hallotam utólag hogy " valaki mán' megin' telesz*rta a budit".


:D

2015. aug. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
xDD
2015. aug. 16. 12:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!