Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent kőműves, villanysze...

Mit jelent kőműves, villanyszerelő állásoknál, hogy józan életű?

Figyelt kérdés
2015. aug. 18. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy nem részeg reggelről.
2015. aug. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem alkoholista és nincs más bódultságot,megbízhatatlanságot okozó szenvedélye sem.
2015. aug. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ismered azt a mondást, hogy "a jó iparos mindig italos"? A józan életű ennek az ellentéte. Csak műszak után iszik. Nem egy hátrányos tulajdonság.
2015. aug. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát azért a fiatal szakmunkásokra ez már annyira nem jellemző, igaz már nem sok van belőlük, 10 év s "kifutnak" az öregek, náluk meg még szokás ez báááár inkább a most 70 körüli már nyugdíjban lévőkre volt ez úgy igazán szokás, reggel a boltnál hopp egy tüske meg egy sör... A fiatalokra ez már annyira nem érvényes, még a kőművesekre sem, no de nem ismerem az országos helyzetet, arról jelentek, ahol én lakom. Fiatalok többnyire külföldön vagy fönt a "nagy Pestben". :D Nagyon jó ám egyébként ha részegen megcsapkod az áram, kimondottan fokozódik tőle a helyzet, s kimondottan jó részegen kötéseket végezni, utána aztán megy meg jön minden, s szó szerint égnek a lámpák (jó azért itt túloztam). Akkor aztán megy a Ki.aszta? Ó a f...omat azt, ŐŐŐ elnézést, csókolom, a festőnek lesz majd még egy kis dolga...

Kőművesnél meg hát a vízszint meg a függő az ami ritkán fordul elő a józan kígyóknál. 5 milli, nem téma, érted? Ki veszi észre? Max. a főnök, Zoli hozd azt a rossz vízmértéket, azzal függő!

Szerintem semmilyen körülmények között nem megengedhető az, ha valaki munka közben iszik, ez vonatozik a szakmunkásokra, a kocsmában kiszolgálókra, s a parlamentben ücsörgőkre is, null tolerancia, nincs egy sör sem a büfében. Én sosem iszom munka közben s az után sem, mert meghatározza a másnapot is, s mert a munkám fokozott koncentrációt igényel.

2015. aug. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!