Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit árul el a lábfej formája?

Mit árul el a lábfej formája?

Figyelt kérdés

Olvastam hogy állítólag a lábfej formája emberi tulajdonságokat fejez ki.


[link]


Érdekelne hogy a képen látható láb miről árulkodik?



2015. aug. 24. 17:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2015. aug. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Arról árulkodik, hogy tulajdonosa egy feltehetően fiatal férfi, akinek a hosszanti boltozata nem túl magas, a harántboltozat hasonlóképpen, de kalapácsujj még nem alakult ki.
2015. aug. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Emberi tulajdonságokról semmit, lábproblémákról annál inkább.

Amit látok az harántboltozat süllyedés, kezdődő kalapácsujj a kettes és hármas ujjakon, illetve kezdődő bügyök.

2015. aug. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Olyasmiről tud árulkodni, hogy az illető hogy jár, vagy hogy FELTEHETŐEN milyen mozgásszervi problémái lesznek közép-, illetve időskorában.


De hogy milyen ember... és hogy MOST milyen... arra nem.

2015. aug. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Jahh... még valami!


Ha kíváncsi vagy, hogy milyen ember vagy, akkor ne a lábadat nézegesd, hanem inkább tölts ki pár önismereti tesztet. Itt, a neten is akad vagy párezer!

Abból gyorsabban és pontosabban megtudod a dolgot.

2015. aug. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem az én tappancsom látható a képen.

Releváns válasz is van? :)

2015. aug. 29. 02:33
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Erre nincs releváns választ, mivel az anatómiai sajátosságok nem jelölik a személyiség milyenségét.
2015. aug. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%
Az összes válasz releváns, csak nem értetted meg.
2015. szept. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Az egész onnan jött hogy láttam egy lábujj elemzés című könyvet. Amiben pont olyat írtak, hogy van összefüggés a lábfej a lábujjak formája és viselője tulajdonságai között. Ami nem releváns válasz az általában a saját magával nem rendben lévő válaszolók kioktató ítélkező fölényeskedni akaró beszólogatós válaszadása.

A képen a legjobb barátom lába látható akit nagyon szeretek, ugyanakkor érdekes személyisége van. Azért is lettem volna kiváncsi arra, hogy a témában járatosak (!!!!) mit "olvasnak ki" belőle. (Hiszem hogy van ilyen ember is :) )

2015. szept. 27. 11:32
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
Na most képzeld, régen (helyenként ma is csinálják) a sámán csirkecsontot vetett, abból olvasta a jövőt. Írok róla könyvet, jó? És akkor ezt is benyalod, mert könyv készült róla. És lehet kérdezősködni itt a témában jártas emberektől. Én amúgy hiszem, hogy valahol a Földön van még értelmes élet.
2015. szept. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!