Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek is van olyan, hogy...

Nektek is van olyan, hogy egyszerre csak mindenkiben csalódtok? Írnátok erről példákat?

Figyelt kérdés
Tehát egy egy-két nap alatt derül ki, hogy ez is hazudott, amaz is átb@..ott és ilyenkor elmenekülnétek egy lakatlan szigetre. Voltam jóban emberekkel, de vagy így vagy úgy de két nap alatt özönlött rám a felismerés.
2015. aug. 26. 14:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Talán amikor az egyik legjobb barátom összejött azzal a lánnyal akibe én szerelmes voltam, és ráadásul rajtam keresztül ismerkedtek meg. Aztán amikor kiakadtam, a baráti köröm (akiket szintén rajtam keresztül ismert meg az a srác) még inkább neki adott igazat, hogy jajj, nőjjek már fel, ha szerelmesek akkor szerelmesek, most ezért én ne legyek már mérges senkire, mert ne gátoljam a boldogságuk. (persze ezt úgy mondták hogy ők személyesen sosem éltek át ilyet)


Akkor kellett egy kis idő hogy ráeszméljek hogy ők sem azok a tipikus igaz barátaim... azzal a "barátommal" aki összejött a csajjal (amúgy vagy 2 hónap után szakítottak, SMS-ben dobta a lányt) megszüntettem minden kapcsolatot, ő meg azóta is havonta bombáz üzenetekkel facebookon, hogy bocsássak meg neki, de el sem olvasom őket, csak törlöm ki egyből. A baráti körhöz sem igazán tartozom már, ők is mindig hívnak ide-oda, de nagyon ritka, hogy megyek velük bárhova is.

2015. aug. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!