Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek gáz ha 26 évesen...

Szerintetek gáz ha 26 évesen szeretek gyerekes dolgokat csinálni? Pl építőkockával is el el vagyok meg buborékot fújni nagyon szeretek?

Figyelt kérdés
2015. aug. 29. 21:39
1 2
 1/18 anonim válasza:
35%
Oszt nő vagy-e? :D Az sem mindegy. Amúgy nem gáz, én is elfelejtettem felnőni bizonyos szempontból.
2015. aug. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha alapvetően felnőttesen viselkedsz, nem vagy infantilis, akkor ez így nem gond, sőt, szerintem jó dolog a játékosság.
2015. aug. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
nyilván amikor felnőttnek kell lenni, vagyis komolyan akkor az vagyok, de amikor magamban vagy barátaimmal vagyok, és nincs kötelességem, akkor elég gyerekes vagyok.
2015. aug. 29. 21:49
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Kellene neked egy saját gyerek, s együtt játszhatnátok.
2015. aug. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Szarvaslány válasza:

Ha komoly helyzetekben megfelelően viselkedsz, nem gond. Ez nem kifejezetten gyerekesség, egyszerűen csak szeretsz szórakozni. Ki mondta, hogy a játékok csak gyerekeknek valók?

Amúgy a buborékfújás például egyáltalán nem gyerekes. Nemrég volt megrendezve ötödik alkalommal Budapesten, a Margitszigeten egy buborékfújó program, ahol mindenféle korosztály és ember megfordul pár órára buborékot fújni.

2015. aug. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
lehet :)
2015. aug. 29. 21:51
 7/18 A kérdező kommentje:
pl ha tárgyalok vagy más idegen emberekkel kell kommunikálni akkor komoly vagyok de alapjáraton nem :)
2015. aug. 29. 21:53
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha neked nem gáz, kit érdekel? Én is gyerekes vagyok.
2015. aug. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Írt itt a napokban egy 20 éves fiú, ő is azt írta, hogy szeret építőkockákkal játszani. :)


Én még gyerekkoromban sem játszottam építőkockával. :)

2015. aug. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Én 27 évesen animéket nézek filmek és sorozatok helyet, illetve számítógépen játszok állandóan.


Vagyis pontosítok... lehet, hogy gáz de szerintem nem az.

2015. aug. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!