Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha túl sértődékeny...

Mit tegyek ha túl sértődékeny vagyok?

Figyelt kérdés

Hat először is nagyon nehezen megy a bocsánat kérés mert kellemetlenul erzem magam.(pl más veletlen ra lép valaki lábára siman mondja hogy bocs de en nem birom).Meg ha olyanokat mondanak hogy :mi közöd hozzá, hagyjál békén vagy fogdd be.

Kulsőmmel nem szoktak piszkalni de az amugy sem esik rosszul annyira mint mas.

Meg nehezen viselem el ha rám szólnak.


Normálisan köszi✌



2015. aug. 31. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, ciklus van. :( Tudom, milyen rossz az
2015. aug. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mit kerdezoskodsz itt? Hagyjal mar beken! Fogd be :)))


(na latod, hogy nem sertodtel meg) :D

2015. aug. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Értelmetlen válaszok...:D Én is kíváncsi lennék rá... Én is az a típus vagyok, akinek ha azt mondja valaki, hogy hagyjál már békén(pl amikor jót akarok neki) akkor megsértődök, és igen, nehezen engesztelődöm ki. Azt mondják, hogy túl érzékeny a lelkivilágom, és minden apróbb rászólás "megsért" és elvonulok... Nem tudok mit tenni, de aki szeret, az megért. Talán.:D Viszont a bocsánatkérés az miért megy nehezen? :) Rálépsz? Bocsi! Ennyi. Úgysem látod többet, vagy ha ismered, akkor én általában ezt szoktam mondani: Úúú... Bocsi, nagyon fájt? Ezért általában a bocsiról elterelődik a figyelme, és inkább a kérdésre válaszol.:D Remélem tudtam segíteni! :)

14/L

2015. aug. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!