Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkedik így?

Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tudja, hogy tetszik nekem, szerintem én is neki(barátaim szerint is) viszont nem mondja el, csak "barát"-nak tekint, viszont mondtam neki/közös ismerőseink is, hogy már lemondtam róla, nem akarok tőle semmi olyat(persze ez nem igaz), azóta alig ír(aztmondja nincs ideje, viszont barátaimnak meg írkál), nekem csak egyszavas válaszokat ad, ha nem írok neki akkor nem is ír.. Mielőtt nem mondtuk neki, hogy nem akarok semmit, akkor tök jól eldumáltunk.. Játszott velem, vagy szarul esett neki, hogy ezt mondtuk, azért van "megsértődve"?

2015. szept. 1. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy arra készült, hogy összejöjjetek, csak bátorságot akart gyűjteni, aztán te azt mondtad, hogy már nem kell neked, így elkeseredett és ő is lemondott rólad, de még "szeret" ezért nehéz neki veled beszélni.
2015. szept. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam rajta, hogy elmondom csak hazudtam, de lehet nem kellene..:D Viszont amikor barátim mondták neki látszott rajta, hogy belül összetört.. Viszont, mondta, hogy nem képes kapcsolatra mert sok a problémája a sulival/családdal..
2015. szept. 1. 14:18
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha az lenne amit mondtál 1., akkor miért mondja ha elhívom talizni kettesben, hogy mint barát lehet róla szó..? Olyan nehéz lenne bevallani, hogy ő is akar valamit? Vagy csak, örült a lehetőségnek, hogy valaki érdeklődik iránta(biztos jól esik a lányoknak)
2015. szept. 1. 14:21
 4/8 anonim ***** válasza:

Nyilván örült neki, és jól esett neki, és így most csalódott és szomorú.


Viszont, vannak olyan lányok, akiknek kicsit labilis az érzelmi állapota és nagyon nehezen barátkozik és pasizik. Lehet, hogy attól fél(t), hogy ilyesmi történik, mint amit most tettél.

Lehet, hogy annyira kedvel, hogy nem akart elveszteni és ezért nem mondta el, hogy bír téged jobban, hogy ne adja fel a barátságot, ha esetleg nem jönne össze a dolog.

De az is lehet, hogy tényleg nem kedvelt annyira csak barátilag és úgy vette ezt az egészet, hogy már egyáltalán nem vagy rá kíváncsi.


De hát ezek csak az én teóriáim kevéske információ alapján. Esetleg, ha elhívnád, hogy megbeszéljétek vele, akkor haladnátok valahová. Viszont, ha az a helyzet, hogy gyenge lelkileg és érzelmileg túlfűtött, akkor türelmesnek kell lenned vele.

2015. szept. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem rég lett vége egy kapcsolatának, a csávó átbaszta elég szépen, ezért nyílván fél, hogy ugyanez megörténne, lehet ez a baja. Bnőmnek aztmondta, hogy nincs velem baja, szimpatikus vagyok neki.. Nekem is mondta, hogy semmit nem akar, csak barát, később ha valami kialakul akkor oké, most akkor mondjam el neki, hogy nem úgy gondoltam, vagy hagyjam és majd ír?
2015. szept. 1. 14:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha érdekel téged annyira, hogy vesződj vele, akkor mond el neki az igazat.

Ha nem akarsz annyi időt belefeccölni, akkor meg hagyd és keress másik lányt.

2015. szept. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Érdekel persze.. Ha nem érdekelne, nem is agyalnék ilyenen :)
2015. szept. 1. 15:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez a beszéd! Beszélj vele! :D
2015. szept. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!