Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem a piszuarban vegzi...

Miért nem a piszuarban vegzi a dolgát?

Figyelt kérdés

Van egy haverom,aki soha nem a piszuarban pisil,mindig bemegy a fulkebe.

Kerdeztem tole,hogy miert,de nem adott ertelmes valaszt.


Lehet olyan,hogy azert,mert szegyenlheti a "méretét?"

Vagy fiuk légyszi adjatok nekem valaszt:)

Koszi.



2015. szept. 2. 10:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

otthon sincs senkinél piszoár, nekem a pavlovi reflex összeolvadt a wc csészével, pl szabad téren erdőben ahol nem látnak ,ott is nehezen indul meg a sugár :)


No meg ha meg akarnám törölni a gyíkot arra sincs lehetőség piszoárnál.

2015. szept. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Vannak normálisan kialakított piszoárok is már, pl. az egymás mellettiek el is vannak egymástól választva egy kis fallal vagy valamivel, azt simán használom. De ahol majdnem összeér a válam a mellettem hugyozóval...na neeeeee...
2015. szept. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Nem is gondoltam.hogy ilyen sok ferfi idegenkedik a piszoartol!

De,ha a nok elzartan vegzik a dolgukat a wcben,nem ertem a megkulonboztetest,hogy a ferfiaknak miert kell nyilvanosan!

Èn nő letemre,el sem tudnam kepzelni,hogy mas elott kelljen pisilnem....

2015. szept. 2. 12:36
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Hatékonyság miatt alakult ki,mert így kis helyen ,adott idő alatt sokkal több ember tud könnyíteni magán. Mert nem kell a nagydolgozókra várni ha csak pisilni kell.
2015. szept. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező, nekem még akkor sem megy a wc-zés ha valaki az ajtó előtt van, vagy tudom, hogy hallhatja...

lehet az ismerős és ismeretlen is...még ha a barátnőm hallaná akkor sem menne...tegnap este óta nem hiszem, hogy változott volna valami ilyen téren :D szóval eddig biztosan így volt :)

akkor sikerült max ilyen ha már nagyon nagyon kellett, de volt amikor akkor is visszatartottam...


22F

2015. szept. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Abbol a szemponbol ismeros a helyzet,hogy nyilvanos mosdoban,ha mellettem levo fulkebe van valaki,nekem sem megy a pisiles...

Nem szeretem az olxan mosdokat sem ahol siri csend van... Ha szol a zene,akkor konnyebben jon :D

2015. szept. 2. 13:14
 17/20 anonim ***** válasza:

14 éves koromig ezzel semmi bajom nem volt, pisiltem a társaimmal együtt suliban, egymás mellett. De a kamaszkor után már nagyon szemérmes lettem, azóta csak magam szeretek pisilni. Bár a plázák wc-jében sincs biztonságban az ember. Volt mikor valaki felmászott a szomszéd wc-ben, s átnézett, de volt, aki tükröt tartott be felülről, s leskelődött.

Idegen helyen, rokonságnál is nehezen megy a pisilés.

2015. szept. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Jaj a kedvencem majdnem kihagytam, a legjobb! Ismerek olyan szórakozóhelyet, ahol nem egyesével vannak piszoárok, hanem egy nagy hosszú fém vályú van felszerelve a falra, a végén egy lefolyóval...az mán a király amikor nem is a te húgyod csapódik rád, hanem azé aki melletted hugyozik, vagy csak szimplán látod ahol elcsorog előtted a másik vizelete... :D
2015. szept. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Jó nagy sugárban szeretem végezni e dolgot, és ilyenkor szeretem elengedni magam, élvezni a megkönnyebbülést. Piszoárnál ez lehetetlen, mert visszafröcskölődik, és nagyon kényelmetlen óvatosan, mértékkel pisilni. Wc-nél viszont kedvemre elengedhetem magam.


A piszoár visszafröcskölődik, ami undorító. Másrészt milyen már, hogy más, idegen ember is ott csavargatja a gyíkját, fujj, isten őrizz, hogy lássam, és hogy ő is lásson! Sokkal jobb a megszokott wc, mert magad vagy... kényelmesebb, jobb.


WC. Mert megérdemlem.

2015. szept. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mindenki oda hugyozik és ott ahol akar.
2015. szept. 3. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!