Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tetováltak! Mit varrattatok...

Tetováltak! Mit varrattatok magatokra? Mit jelképez számotokra a tetoválásotok?

Figyelt kérdés

Milyen kép, minta díszíti a testeteket? Miért éppen az? Emléket állít valakinek, mutogatásból, felnőtté válásotok alkalmából?

Kézjegyed, s pecséted eme vérbe írt szavak? :)



2015. szept. 4. 10:29
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Vagy ha még nincs akkor mit szeretnétek? :3
2015. szept. 4. 10:33
 2/12 Andizsuzsi ***** válasza:
Szarvast. Az újjászületést.
2015. szept. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez bő :D. Köszi a választ. :)
2015. szept. 4. 10:36
 4/12 anonim ***** válasza:
Rammstein logó, mert az a kedvenc zenekarom.
2015. szept. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Azt én is szeretem. :D

Bár annyira nem, hogy magamra varrassam. :D

2015. szept. 4. 10:59
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Semmit. Még nem ment el az eszem.
2015. szept. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ha nincs tetoválásod, nem neked szól a kérdés, nem adtál érdemleges választ.
2015. szept. 4. 16:42
 8/12 anonim válasza:

Nekem októberben kezdik csinálni a tetoválásomat, félig-meddig meg van tervezve, az alapmotívumok biztosak, még kisebb-nagyobb változtatások lesznek rajta.

A bokámtól indul majd egy nárcisz, egy írisz meg két inda. Az egyik inda vastag, leveles, ami körülöleli az vékony, tüskés és icipici virágok lesznek rajta. A vastagabbon egy fülemüle énekel ködöt. A leveleknél pedig kulcsok lesznek. Nem sok, csak itt-ott egy-egy.

Tudom, hogy eredetileg mást jelentene a nárcisz, de nekem a vidámságot és reményt jelenti, az írisz pedig a csodát. Nem tudom, miért, ha ezekre a virágokra nézek, ezt érzem :). A két egymásba fonódó inda a két énemet jelképezi, a fülemüle a törékeny szabadságot, a köd, amit kilehel jelenti a jótékony rejteket, ami egyben a pusztulását is jelentheti. A kulcsok pedig a mindenhol sorakozó lehetőségeket.

Alig várom, hogy elkezdjük :).

2015. szept. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Mellkasomon van egy sebes szélű tetoválás, a közepén egy motívummal. A betegségem miatt varrattam magamra, azóta már került rá egy-két műtéti heg is. Arra emlékeztet hogy az élet nagyon kemény, és rövid. Bármi áron meg kell valósítani az álmaimat amíg lehet.
2015. szept. 10. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
High School DxD-böl Rias-ék szimbólumát mert imádom azt az aminét.
2015. szept. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!