Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, mit néztek meg először...

Fiúk, mit néztek meg először egy lányon?

Figyelt kérdés

Ahogy én észrevettem, nekem az arcom után mindig a mellem méregetik, néha az utcán megfordulok kiváncsiságból és látom hogy a fenekem is megnézik olyan zavaró :/

15/l


2015. szept. 6. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Arc, haj, szem, és alak. Én mellett meg feneket nem igazán szoktam nézegetni, ha tetszik valaki, akkor úgysem fog érdekelni, hogy milyen neki, ha meg nem tetszik valaki, akkor lehet akármilyen segge, akkor sem tetszeni.
2015. szept. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az összhatást. Ha az tetszik, akkor a lábakat, feneket.
2015. szept. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

ha szemből - a mellét

ha hátulja látszik - a seggét

2015. szept. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Haj, arc, mell, derék-csípő, lábak (fentről le...) és ha sikerül a fenekét is mindenképpen megnézem :D
2015. szept. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A legfeltűnőbbek természetesen a másodlagos nemi jellegek, de a legszebb mell és fenék párosítás sem tud vonzóvá tenni egy pl rohadt fogú lányt.


Egyébként csak az 10%-át látod a "stíröléseknek"

2015. szept. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szem -> mosoly/arc -> lábfej (ha pl. nyár van) -> alak mindenestül -> szem :)
2015. szept. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Attol függ milyen az összkép.

Ha nem tetszik de érdekes feje van akkor leragadok rajta és azt nézegetem míg nem kereztezik egymást a tekintetek. Ha tetszik a tovébb megyek és lebontom 3 részre: fej felső és alsó test. Majd ha mindent megnézem hozzáteszek pár dolgot magamban h mi tetszik rajta mi nem mérlegelek szorzok osztok és elkezdek hibákat keresni.

Persze ezek az infok normalisan kinéző egyedekre vannak a kipakolt kirakatokon meg mindenki azt nézi ami kivan téve kevés szer a kivakolt előlapot.

2015. szept. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 L.. István ***** válasza:
Szóval megnéznek? Ne zavarjon, örülj neki! Egyébként természetesen először arc/mell, mint a férfiak 99%-a.
2015. szept. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!