Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mostani 12-13 éves fiúknak/l...

A mostani 12-13 éves fiúknak/lányoknak miért van máris "párjuk"?

Figyelt kérdés
Én is 13 éves vagyok dee ha valaki azt mondja hogy tetszem neki vagy valami ,akkor én kb le se szarom..

2015. szept. 13. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes vagy...
2015. szept. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Divatba jött gondolom.
2015. szept. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

és miért van a 6-7-8 éves Kislányokon a strandon bikini felső? mit takarnak? mert szerintem piszok ritka, hogy már ennyi idősen nőjön nekik a mellük....

felnőttnek akarnak látszani, játszák az eszüket, mert kis buták és azt hiszik, ettől ők többek.

2015. szept. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%

3. te szerintem hülye vagy.

már bocsi,de inkább legyen bikini felső a kislányokon is. annyi perverz pedofil alak járjál ilyen helyeken, ne adjuk okot nekik! én is hordtam bikini felsőt amikor kicsi voltam. járt az alsóhoz? miért ne vehetné fel a gyerek? nekik is van szégyen érzetük..és szokja meg hogy az intim részeket nem mutogatjuk nyilvános helyeken.. szerintem



amúgy hogy a kérdésre is válaszoljak,nyilván mindenki álmodozik egy barátról/barátnőről ennyi idősen is. szerintem nincs vele semmi baj, amíg csak egymás kezét fogják és max csók van. persze nem vagyok naiv,tudom,hogy van aki 13 évesen már kipróbálta a kámaszutra pozicióit..az ő dolga,de ennyi idősen nem véletlenül tiltja a törvény..még nagyon gyerek, attól hogy szőrös lent még nem lesz érett agyilag a szexre. nem is lehet ennyi idősen érteni a szexet. én legalább 16-17 éves korig várnék.. bár én 17-18 évesen vesztettem el, nem bántam meg sose,hogy nem korábban(lett volna lehetőségem nyilván)

2015. szept. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es te vagy hülye!!!! mit szégyelljen azon, ami nincs neki? fogyatékos gyökér...
2015. szept. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4 Arról beszélt, hogy ki kell alakulnia az intimszférának is a gyerekben.

A szülő pedig egy aranyos kislányt lát, akármelyik ruhában. Az anyukák is igyekeznek divatos vagy szép ruhát adni a gyerekeikre. (Nem tudom, hogy jöttek ide a pedofilok, azoknak tök mind1 milyen ruha van rajta.)

És a kislányoknak nincs is bikini. Hasonlót kapnak mert nyilván ők is úgy akarnak öltözködni mint a nagylányok, de nincs ki belőle a fenekük. Ennyi erővel egy olyan nő aki deszka se hordjon bikinit. Nincs mit takargatni. Meg minek van külön WC a fiúknak és a lányoknak? Igazad van, hogy senkit nem érdekelnek egy 7 éves kislány nemlétező mellei, de ő akkor is lány, és a lányok melltartót hordanak. Egy túlsúlyos fiú is hordhatna melltartót, de mégsem hord mert a fiúk nem hordanak.


Vannak a társadalmi normák.

Hogy egy 12-13 évesnek még ne nagyon legyen barátnője, mert végülis minek, az ilyen úgysem kapcsolat vagy szerelem, csak bohóckodás.

De az még gázabb dolog ha valaki arra büszke, hogy ő szóba sem áll a fiúkkal.

Tudod ki elismerésre méltó? Akihez állandóan jönnek a fiúk, de mégis elutasítja őket. Vagy fordítva. Pl 16 évesen elég gáz indok, hogy azért nem volt még senkid mert nem akartál.


Nekik pedig azért van mert, ez náluk olyan dicsőség mint ha pl iPhoned van.

2015. szept. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy,őszinte legyek azért 12-13 évesek körében még nem nagyon láttam "párokat". Inkább 9.-től 14-15 éveseknél viszont már elég gyakori. Egyébként attól,hogy 13 vagy még nem kell lesz*rni,ha tetszel valakinek (feltéve,ha nem jön be a srác). Igaz ennyi idősen úgymond még nincs súlya a dolognak és nem nevezhető komoly kapcsolatnak, de nem kell lenézni, hogy egy fiú meg egy lány ennyi idősen szorosabb "kapcsolatban" van." 12 évesen (nem rég ) kezdtem el a fiúkon fantáziálni,hogy de jó lenne egy barát meg ilyenek... Még mindig nincs,de majd jön amikor jönnie kell, nem kell sietni. :) 15/L
2015. szept. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!