Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történik ha holnap nem...

Mi történik ha holnap nem megyek be iskolába hanem elindulok de elcstangolok valamerre és idöben hazaérek? Anyum tudni fohja? Itt szigorú szabályok vonatkoznak az igazolatlan órákra. Holnap 9 órám van.

Figyelt kérdés
13/F
2015. szept. 15. 20:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ilyenkor szokott képbe jönni a jó öreg háziorvos(színleld hogy beteg vagy)
2015. szept. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hetedikben KILENC ÓRA??! Bocsi, de Én megértem a gyereket. Pl. tavaly is a hatodikosoknak is volt 8 órája. Együttérzek veled, kérdező. Nekem csak 9.ben (tavaly) jött be a 9 órás marhaság. Üdv: egy gimnazista sorstársad 15/f
2015. szept. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
6 osztályos gimibr járok sajnos azért van. Mennyünk finnországba ott naponta 2-3 óránk lenne.:D
2015. szept. 16. 20:13
 14/16 A kérdező kommentje:
13/F
2015. szept. 16. 20:13
 15/16 anonim ***** válasza:
Finnország :D Amúgy nem értem, mit akar még tőlünk a magyar közoktatás. Én általánosba egész végig ötös voltam pl., de az még a régi rendszerben volt. 2013 óta, mióta Rózsika bevezette ezeket a szabályokat, azóta nagyon lassú ütemben, de romlik az átlagom. És pl. most ha jól tudom, még öt tesid sincsen (vagy van?), mert ha nincs, akkor 9.ben akár heti 41+ órád is lehet.
2015. szept. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
5 tesim van 5 matekom 5 magyarom (3 nyelvtan 2 irodalom de másodi félévben fordítva lesz) 4 német. Utálok járni finnországba lehet hogy sokáig tart a tél de iskola végeztéig megérné 6 osztály után ballagás napi 1-2 max 3 óra nincs se dolgozat se felelés. Iskolakezdés fél 10.
2015. szept. 17. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!