Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék változtatni a...

Hogyan tudnék változtatni a szemléletemen? Véleményeteket, tanácsotokat szeretném kérni.

Figyelt kérdés
Türelmetlen vagyok, mindent azonnal akarok. Félek, hogy kifutok az időből, hogy valamiről lemaradok. Mindent nagyon görcsösen akarok.
2015. okt. 4. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nagyon birkatürelmű ember vagyok,mindent kivárok.

Ettől függetlenül vannak dolgok amiket én is görcsösen akarok,de nem kapom meg,érem el hamarabb így idővel belátom fölösleges ráflashelni :D


A minden napjaidban ez,hogyan mutatkozik meg?

2015. okt. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ugyanez a szitu. Nem vagyok egy indulatos ember, más emberekkel akár végtelen türelemmel is tudok lenni. De az elmúlt 2-3 évben nem valami szerencsésen alakultak a dolgaim, sem a karrieremben, sem a magánéletemben. 28 éves vagyok és úgy érzem hogy valamit nagyon elrontottam, csak nem tudom hogy mit..... Jelenleg éppen munkát keresek, de ott sincs sikerem, már egy jó ideje. Jött egy lehetőségem, külföldön munkavállalás, nagyon megtetszett, teljesen beleéltem magam, csak erre a munkára koncentráltam, és nem jöttek be a számításaim, már rég kint szerettem volna lenni, de még nem sikerült. Ez nem azt jelenti, hogy később ( akár jövő héten) ne indulhatnék ki dolgozni, csak most nem engem küldött ki a cég. A lényeg, hogy engem ez annyira megviselt, olyan kudarcnak éreztem az egészet azonnal. Egyből bepánikoltam, hogy most mit csináljak, itt maradok munka nélkül.
2015. okt. 5. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!