Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bírják olyan nehezen...

Miért bírják olyan nehezen elviselni a férfiak, mikor a nők ijedtükben sikoltoznak, vagy kiabálnak egyet?

Figyelt kérdés
Most nem ilyen szélsőséges megnyilvánulásokra gondolok,és mégis úgy vettem észre,ekég áltakános,hogy rosszul vannak ettől a pasik.
2015. okt. 5. 14:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat az elírásokért
2015. okt. 5. 14:59
 2/7 anonim ***** válasza:

Az enyém nem viseli rosszul :)

Annyira mondjuk nem vagyok sikítozós típus. Inkább kiabálok, hogy jöjjön oda, ha találok valami állatot a lakásban, hogy dobja ki. De ő is undorodik tőlük :)

2015. okt. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én a mondjuk egy termetesebb,szőrös póktól azért kiakadok picit :-)
2015. okt. 5. 15:09
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is kiakadok bogaraktól, pókoktól, békától.

De ő is utálja őket. Ő is mondja, hogy fújj, de undorító, brrrr.

De akkor is rá marad a kitessékelésük, ha otthon van. :)

2015. okt. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem kiröhögnek🐷
2015. okt. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Azért, mert a legnagyobb része irracionális hiszti. Mondom ezt nőként. Ne vinnyogj, mint valami gyerek egy hülye póktól. Értem én, hogy undorító, de ne csinálj magadból hülyét. A férfiak általában felnőtt nőkkel akarnak lenni, nem nyafka hisztis kis királylányokkal.
2015. okt. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 6-ossal. Sokan azt hiszik, hogy ettől lesznek nagyon nőiesek, ha automatikusan sikoltozni kezdenek egy pók vagy csótány láttán, pedig ez inkább kiábrándító.
2015. okt. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!