Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az előnye, ha valaki...

Mi az előnye, ha valaki alacsony kis cingár termetű, hisz mások erősebbek, magasabbak és izmosabbak így jobbak a csajoknál és a magasabbak általában többet is keresnek?

Figyelt kérdés
2015. okt. 6. 00:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Van akinek a kis alacsonyak jönnek be, pl nekem is.

És miért keresnének többet a magasak? Nem ezen múlik.

2015. okt. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Alacsony, vékony, 150 centis és 40 kilós férfi vagyok.

A barátnőm, testi és lelki társam 2 méteres és 120 kilós.


Imádom, mikor összelapít. :)

2015. okt. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 172 centi és 52 kg vagyok férfiként. Szerintem azon kívül, hogy nem szoktam beverni a fejem semmi előnye sincs. Ez is csak egy átok.
2015. okt. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Volt valami felmérés, mely szerint a magasabbak többet keresnek.
2015. okt. 6. 19:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, de amúgy ezt tapasztalni is lehet az életben. A nagyvállalatoknál a menedzserek/közép-felső vezetők mind jóképű magas vonzó hapsik. Legalábbis én mindig ilyen alakokat látok AMG Mercikben meg Panamerakban ülni.
2015. okt. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Meg mi lehetett régen, amikor kevés volt az élelem, akkor a cingár alkatú ember, aki ha eszik se hízik rendesen, hogy élte túl zsírtartalék nélkül?
2015. okt. 11. 10:43
 7/8 A kérdező kommentje:
A legkedvezőbb az erős és zsírtároló vastag testalkat, akkor a többi a közepes meg a vékony hogyan ellensúlyozhatta ezeket a nagy hátrányokat?
2015. okt. 11. 10:45
 8/8 anonim válasza:
Felettébb muszáj ennek a kérdésnek a mai társadalomban ekkora feneket keríteni?
2015. nov. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!