Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányok mért 2-esével járnak...

A lányok mért 2-esével járnak WC-re? (LÁNYOK IS írhatnak)

Figyelt kérdés

2015. okt. 6. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

mert beszélgetnek közbe, meg vannak iskolák, ahol b sznak zárakat rakni a wc-ajtókra és hiába kerül elő évek óta minden egyes DÖK gyűlésen is ez a téma, hogy legalább a zárat csinálják már meg, nem hajlandóak vele mit kezdeni, ezért egymásnak kell megfogni az ajtót ^^

egy lány

2015. okt. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

En peldaul durvan klausztrofobias vagyok. Konnyen rosszul leszek egy olyan pici helyisegben,mint egy nyilvanos wc. Ezert nyugodtabb vagyok,ha egy baratnom ott van a kozelben.

Illetve sok esetben nincs zar az ajton,kenytelenek vagyunk egymasnak tartani.

2015. okt. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Azért mert. Ennek nincs különösebb oka. Ez már egy automatikus kérdés a lányok között: jössz te is?
2015. okt. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát gimiben azért jártunk többen, mert ugyan volt ilyen kampó az ajtókon zár gyanánt, de olyan remekül csinálták meg, hogy maradt egy laza kétcentis rés, amin prímán bebámulhattak mások. Szóval valaki támasztotta az ajtót addig. :D

Szórakozóhelyeken általában rossz a zár és úgyis rányit valaki az emberre, ha nem áll ott más őrizni. Bár sokszor futok bele közösen szelfiző csajokba is, lehet náluk az az indok. :D

Egyéb helyzetekben jobb szeretek önállóan és magányosan menni. :D

2015. okt. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Már ezer ilyen kérdés volt. Olvass vissza.

Pl. szórakozóhelyen nem biztonságon egyedül, elkavarodunk, meg ha egyedül vagy, akkor gátlástalanabbul tapiznak a pasik, meg durvábban is nyomulnak.

Vagy kell, aki fogja a cuccod, vagy az ajtót.

2015. okt. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hát ha még nem hallottátok volna ez a bizonyított tényt.. Hermione is egyedül ment vécére, mitadisten rögtön meg is támadta egy hegyi troll
2015. okt. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert nekik nem csak annyi mint a fiúknak, hogy lehúzzák a sliccük, és hugyoznak, ráadásul még háttal is állva az ajtónak, tehát ha nyitva van, akkor sem látszik semmi gyakorlatilag. Ezért kell még egy lány, hogy odaálljanak az ajtó elé és támasszák, hogy ne nyissanak rájuk, amint épp ülve pisilnek, mert elég kellemetlen szituáció.
2015. okt. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem szórakozohelyre, hanem sulira gondoltam.
2015. okt. 6. 19:57
 9/10 anonim ***** válasza:

suliban elmentem egyedül.

meg egyetemi mosdóban műanyag fülke volt felhúzva, és az egyiket nem lehetett becsukni, nem fért be az ajtó, mellette lévőn meg rés volt. Hát bassszus, megtoltam rántva jobbra, aztán megjavult, csak elcsúsztak. Velem lévő csoporttársak csak néztek.


A többiek meg biztos örültek, hogy végre megcsináltatta a suli...:D szóval igen, vannak ilyen esetek, hogy kell mélg egy ember, telefont megfogni pl. akár.

2015. okt. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Általában egyedül szoktam menni.Végig középiskolában egyedül mentem a mosdóba.(menő vagyok)
2015. okt. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!