Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretitek vagy utáljátok, ha...

Szeretitek vagy utáljátok, ha csikiznek?

Figyelt kérdés

Én gyűlölöm. Borzasztóan csikis vagyok, ha közelít felém valaki a kezeivel elkezdek visítva nevetni (még ha hozzám se ért), ezért mindenki azt hiszi, hogy imádom... Ha visítok, hogy elég, a nevetés miatt, azt hiszik viccből mondom és mókásnak tartom... és folytatják...


Ti hogy vagytok Vele?



2015. okt. 14. 01:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is ugyanigy vagyok vele, mint te...Egyik barátnőm ezért állandóan csikiz, van, hogy óra közben is, aztán mikor felvisitok, a tanárok velem ordibálnak, hogy mit sikitozok, menjek ki, ha nem birok csendben maradni. Vagy néha akkor kezdi el, amikor épp iszok vagy eszek. Pár hete majdnem meg is fulladtam miatta, persze amikor leordibáltam a fejét, még röhögött rajta...Ő egyáltalán nem csikis, semelyik testrészén sem és nem tudja elképzelni, milyen szar is az, amikor tök nyugodtan ülök a padban és egyszer csak valaki hátulról odanyúl és beleszúr az ujjaival az oldalamba..
2015. okt. 14. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én utáltam mindig. Hála Istennek, gyerekkoromban próbálkoztak nálam utoljára ilyesmivel.
2015. okt. 14. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gyulolom
2015. okt. 14. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Gyulolom, es azt is, aki annyira gyoker agyu, hogy csinalja. Az ilyennek lecsapnam baltaval az ujjait. Pfuuuuuu , nagyon fel lehet vele idegesiteni, foleg az olyanokkal , amit 1.irt, hogy osztalytarsa ora kozben/ kaja pia kozben cseszteti. Helyedbe megvarnam a szunetet, es ugy megvernem, hogy 5-6hetig ne legyen kedve gipszes kezzel szurkalodni.
2015. okt. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utálom, gyerekkoromban mindig ezt csinálták velem, egyszer meguntam ki akartam ugrani az ablakon, de megfogtak. Azután nem csinálta, egy darabig(pár évig). Mikor újra el akarta kezdeni eltörtem a kezét(nagyobb és erősebb voltam mint ő. Nem akartam eltörni, de úgy hárítottam, hogy eltört)
2015. okt. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ambivalens. Alapvetően nem szeretem. Viszont akik csikiznek, azok kivétel nélkül olyan emberek, akik szeretnek, és azért csinálják, hogy együtt mulassunk és kacagjunk. Ezért szeretem, hogy ilyen formában is foglalkoznak velem.
2015. okt. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon utálom, egyáltalán nem tartom viccesnek.
2015. okt. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyik funkciója, hogy játékosan viccesen töltsétek el az időt!

Másik, hogy a testét erogén zónákon keresztül felizgasd, erotikus hangulatot teremts! Előkészítés a konkrét szexre, úgy is hívják, hogy előjáték.

Jó szex nincs előjáték nélkül!

2020. nov. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én csak a talpamon szeretem, ha csikiznek, de azt nagyon, ugyanakkor csak lányoktól tolerálom. És persze csak akkor, ha a mezítlábas lábamat, mert úgy az igazi.
2020. nov. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!